Anasayfa / HABER MAGAZiN / Microblading Kaş Uygulaması Nasıl Yapılır?

Microblading Kaş Uygulaması Nasıl Yapılır?

Masallarda okuduğumuz ya da çizgi filmlerini televizyondan seyrettiğimiz kraliçelerin, prenseslerin en dikkat çeken noktası başlarında yer alan taçlarıdır. Günlük yaşantısı içerisinde hayat sürdürmeye devam eden bayanların taçları ise; sizin de tahmin ettiğiniz üzere kaşlarıdır. Bayanlar kaşları ile göz yapılarını, mimiklerini ya da ifadelerini belirleyeceklerinden ötürü mutlaka kaş bakımı yaptırma konusunda temkinlidirler. Bu yüzden de Microblading Kaş hakkında bilgi verdik.
Microblading Kaş Uygulaması Nedir?
Günümüze değin; karşımıza binlerce yöntem çıktı. Kaş bakımı deyince eskiden akla ilk gelen noktalar arasında; kaş aldırmak bulunurdu. Bayan kuaförlerine bu noktada çok fazla iş düşerdi. Oysa günümüzde kaş bakımı kelime grubunun ifade ettiği anlama baktığımızda ciddi oranda değişiklikler görmeye, yaşamaya ve hatta yaptırmaya başladığımızı anlıyoruz. Kaş bakımı bayanlar için artık kaş aldırmak değil. Daha köklü ve bir yandan da kalıcılık oranı yüksek uygulamalar anlamı taşıyor. Bu uygulamalar arasında sizin de tahmin ettiğiniz üzere; Microblading yöntemi bulunmaktadır. Kaşları hoş görünüme kavuşturan ve kaşlarda oluşan olumsuz görüntüyü yok ederek 1 saat gibi kısa süren zaman içerisinde 3 seneye kadar kalıcı duran kaşlara sahip olmanız için kullanılan yöntemdir.
Microblading Kaş Uygulaması Nasıl Yapılır?
Bayanların iş yaşamına girmesi sonucu artık her ay, hatta bazı bayanlar için haftada bir kuaföre giderek kaş aldırmak ne yazık ki imkansız hal almıştır. Bu durumda da hemen karşılarına çıkan uygulamayı kullanmak isteyen bayanlara ölçümlerle yapılmaktadır. Şeyda Söyler’in protez tırnaktan, bu uygulamaya değin her imkanından anında yararlanabilirisiniz.

Kaynak: www.seydasoyler.com

Hakkında: leydi

İlginizi Çekebilir

Çağrı İnşaat İle Kaliteli Bölme Ofisler

  İş yerlerinizi daha etkili kullanmak istemez misiniz? Ofisiniz geniş bir alanda dümdüz olması yerine ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir