Anasayfa / HABER MAGAZiN / Listerine İle Ağız Kokusuna Son Verin

Listerine İle Ağız Kokusuna Son Verin

agiz kokusu       Ağızda olan birçok bakteriler ağız kokusuna neden olur. Birçok kişi dişlerini sürekli ve düzenli olarak fırçalasa bile, ağızda oluşmuş olan bakteri plağını tam olarak temizleyemez. Diş eti hastalıkları bakteri plağı ile başlayarak ve hızlıca gelişerek büyük sorunlara yol açabilir.

Çürümelere karşı dişlerin direncini artırarak, diş etleri için etkin koruma sağlayan listerine ile sağlıklı dişlere sahip olabilirsiniz. Birçok etkisi olan bu ürün sayesinde rahat bir gün geçirebilirsiniz.

Düzenli Olarak Listerine Kullanarak Sağlıklı Dişlere Kavuşun!

İlk olarak dişlerin arkasında oluşun bakterilerle savaşarak ve diş eti hastalıklarının en önemli sebebi olan plak oluşumunu azaltarak, nefesinizi tazeler. Diş eti hastalıklarına karşı savaşarak ağızda son derece hijyen sağlar. Fırçanın ulaşamadığı alanlara ulaşarak, kötü ağız kokusuna son verir. Diş minelerini güçlendirerek çürük oluşumu büyük oranda engeller. Nefesin daha uzun süre ferah olmasını sağlayanlisterine ile her ortamda rahat edebilirsiniz. Kullanıldıktan sonra plak oluşumu 24 saat içerisinde engellenmiş olur.

Günde 2 kez kullanıldığında yeterli olan bu muhteşem ürünü sulandırmadan kullanmak gereklidir. Sabah ve akşam olmak üzere dişlerini fırçaladıktan sonra kullanmanız gerekir. 4 tatlı kaşığı listerini bir bardağa dökerek ve 30 sn boyunca diş etlerinizi ve dişlerinizi çalkalayıp tükürün. Böylelikle daha sağlıklı olan dişlere kavuşmuş olabilirsiniz. Eğer sizde sürekli ve düzenli olarak listerine kullanıyorsanız, http://www.kozmela.com/listerine adresinden çeşitlerine bakabilir, istediğiniz ürünü alabilirsiniz.

Hakkında: leydi

İlginizi Çekebilir

davetiye-modelleri

Düğün Davetiyesi tercihi

  Yaz aylarının gelmesi ile birlikte çiftler düğün davetiyesi arayışlarını her geçen gün daha da ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir