Anasayfa / Kronik Yorgunluk Sendromu Tedavisi

Kronik Yorgunluk Sendromu Tedavisi

Kronik Yorgunluk Sendromu Tedavisi
Kronik yorgunluk sendromu ( KYS ) , ” miyaljik ensefalomiyelit ” ya da ME olarak malum hastalığın bugün yaygın olarak kullanılan ismidir . Tanı konulması kuvvet bir rahatsızlıktır ve birden fazla semptomu olabilmektedir . Bir Takım doktorlar , bu rahatsızlığın kendine özgü bir tıbbi vaziyet olduğunu kabul etmezler . Tüm herkeste görülebilecek yaşanan bu hastalığa , fazladan 45 yaş alü kadınlarda rastlanır . Rahatsızlık aniden oluşur ve yıllarca sürebilir .
Kronik Yorgunluk Sendromu Rehabilitasyonu ve Bitkisel Yöntemler
Kronik yorgunluk sendromu amaçlı homeopati tedavisi; Tedaviler bireye ilişkili olarak değişeceğinden , profesyonel bir hekime danışmanızda yarar vardır . Kali phosporicum ( potasyum fosfat ) bir takım kişilere faydalı olabilmektedir . İki hafta boyunca günde 30c alabilirsiniz . Şayet şikayetierinize iyi gelirse , dozajı tekrarlayabilirsiniz
Kronik yorgunluk sendromu amaçlı aromaterapi tedavisi; Yorgunluk , halsizlik ve ağrıları azaltmak amaçlı lavanta yağını deneyebilirsiniz . Bir mendile birkaç damla damlatıp içinize çekin . Buna alternatif olarak , banyo suyunuza 6 ila 8 damla ekleyebilirsiniz .

Kronik yorgunluk amaçlı akupres tedavisi; Depresyonu ve yorgunluğu azaltıp bağışıklık sisteminizi canlandırmak amaçlı aşağıdaki akupres noktalarından birini deneyebilirsiniz .

Ortaparmak uçlarınızı kullanarak , ensenizde , kafatasınızın altında , omurganın her iki aracılığıyla 5 santim uzaklıkta yer alan çukurlara hafifçe bastırın . Sağ ortaparmak ucunuzla , sol omzunuzda , ensenizden beş parmak uzakta yer alan akupres noktasına baskı uygulayın . Aynısını öbür omzunuz amaçlı de tekrarlayın . Uyarı! Gebeyseniz , sadece hafif bir baskı uygulayın .

Uyarı! Bitkisel tedavileri kullanmadan önce mutlaka bir uzmana danışın .

Hakkında: admin

[

İlginizi Çekebilir

burun-estetigi

Dolgu burun Estetiği

Estetik; zarafetin, duruşun, bakışın ve duruşun temel ismidir. Konuşma ve duruş ile de estetik görünebilirsiniz. ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir