Anasayfa / Klima Seçerken Göz Önünde Bulundurmanız Gerekenler

Klima Seçerken Göz Önünde Bulundurmanız Gerekenler

 

Sıcak yaz günlerinin yaklaştığı dönemlerde klima alma düşüncesinde olanlar bu işi aceleye getirmemelidir. Hem verimli çalışma, hem enerji tüketimi ile ekonomik, hem de sağlık açısından güvenlik önlemleri alınmış olması, ideal bir klima için ana seçim kriterleridir. Teknoloji, tasarım ve üretimde 100 yıllık mükemmelliğin sembolü mitsubishi klima konfor, verim ve dayanıklılığın yüksek standartlarına göre alabileceğiniz en iyi klima cihazları arasındadır.

Mitsubishi Klimalarda Kullanılan Özel Fonksiyonlar

  • Fuzzy Otomatik Modu; İnverter frekansını otomatik olarak ayarlamaya yarayan ileri bir teknolojidir. İç ve dış ısı arasında kullanan özel bir elektronik hesaplama yöntemi otomatik olarak klimanın kendi çalışma modu ve sıcaklık seviyesini belirlemesini sağlar.
  • 24 Saat Negatif İyon; Şehir ortamında yok olan negatif iyonları doğadaki dengesine kavuşturmak için mitsubishi klima elektrik sarf etmeden sağlıklı yaşamanız için üretir.
  • Üçlü Isıtma Sistemi; Hot start (başlangıç sıcaklığı) ile anında çalışmaya başlar. Hut spurt (sıcak geçiş) seri ısıtma sistemi sıcaklık ayarını 2°C arttırır. Hot keep (sıcak koruma) özelliği ani hava değişimleri için otomatik koruma sağlama amacı ile kullanılır.
  • HI Power Modu; HI POWER (yüksek güç) modu ile çok düşük ısılardan daha çabuk bir şekilde istenilen ısı değerine geçmek için 15 dakika kesintisiz çalıştırılması yeterlidir.
  • Uyku Modu; Klimanız siz uykuda iken bile oda sıcaklığını kontrol altında tutar, Mitsubishi klima uyku modunda gereksiz enerji kaybını önler.
  • Ekonomi Modu; Isıtma ve soğutma işlevlerinden taviz vermeden en ekonomik şekilde Mitsubishi klima çalışmaya devam eder.

Bir konfor aracı olarak satın alınan klimalarda coğrafi özelliklerde önem taşır. Türkiye’nin iklim koşullarına ve kullanılmak istenilen mekana en uygun marka olan Mitsubishi cihazların tedarikçisi http://www.bilio.com/klima-c3172/mitsubishi sayfasından da inceleme fırsatı bulabileceğiniz gibi klima seçiminde doğru bir karar verebilmeniz için seçeceğiniz klima modellerinde ürünler arası karşılaştırma yaparak en uygun fiyata temin etme imkanı sağlıyor.

 

Hakkında: leydi

İlginizi Çekebilir

burun-estetigi

Dolgu burun Estetiği

Estetik; zarafetin, duruşun, bakışın ve duruşun temel ismidir. Konuşma ve duruş ile de estetik görünebilirsiniz. ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir