Anasayfa / HABER MAGAZiN / Kapsamlı E ticaret Bilgileri

Kapsamlı E ticaret Bilgileri

 projesoft
 

1995 yılından sonra internetin kullanımı artması sonucunda e-ticaret kavramı ortaya çıktı. Mal ve hizmet üretimi, satışı, tanıtımı, dağıtım ve tüm işlemleri bilgisayar ağları üzerinden yapılır oldu. Elektronik ticaret, ticari işlem hızını artırarak, müşteri odaklı bir sistemi, bilgisayar ağları üzerinden hızlı şekilde yaydı.

E Ticaret ve Uygulama Alanları

Dünya üzerinde ticaret serbest hale gelince küçük işletmelerin kendilerini e ticaret ile tanıtmaları, dünya pazarına hızlı şekilde girmeleri kolay hale geldi. Geleneksel pazarlama yöntemlerine eklenen internet olanaklarıyla, ticaretin boyutu değişti. Geleneksel ticaret yöntemleriyle belirli bir kitle hedef alınırdı. E ticaret uygulamalarıysa geniş bir müşteriye hitap etmesi yönünde önemli gelişmeler sundu.

E Ticaret ile Hızlı Reklam

Geleneksel ticaret yönteminde firmalar reklamlarını televizyon, gazete, radyo ile duyururken; e ticaret kavramı piyasalara girdikçe, reklam hızı artarak müşteriye internetle daha hızlı ulaştı. Ses, görüntü ve tüm yazılı metinler daha hızlı müşteriye ulaşır oldu. Küçük ölçekli işletmelerin kendilerini dünya pazarında tanıtmaları artarken, üreticiler arasında rekabet ortamı yaygınlaştı.

ProjeSoft, firmanızın, kişisel bloglarınızın tanıtımı konusunda sizlere en üstün teknolojilerle hazırlanmış yazılımları sunar. Sistemi kurar ve sizleri her konuda bilgilendirir. Profesyonel kadrosuyla, firmanızı kısa sürede en yüksek yerlerde görmenize yardımcı olur. Sosyal medyada başarıya ulaşmak, arama motorlarında en üst sırada yer almak için sizler de uzman yazılım programcılarından destek almalısınız. http://www.projesoft.com.tr/ sitenizin her zaman güncel tutulması, sizleri başarıya götürür.

 

Hakkında: leydi

İlginizi Çekebilir

davetiye-modelleri

Düğün Davetiyesi tercihi

  Yaz aylarının gelmesi ile birlikte çiftler düğün davetiyesi arayışlarını her geçen gün daha da ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir