Anasayfa / HABER MAGAZiN / Kadınların En Çok Tercih Ettiği Selülit Yöntemleri

Kadınların En Çok Tercih Ettiği Selülit Yöntemleri

Yaz aylarına yaklaştığımız şu günlerde kadınların korkulu rüyası olan selülitler ile mücadele iyiden iyiye artmaya başladı. Gerek doğal yollar gerekse de profesyonel yöntemlerle selülitlerinden kurtulmaya çalışan kadınlar bu konuda büyük çaba gösteriyor. Son dönemde popülerliği artan Mycode tekniği ise selülit tedavisinde en etkili yöntem olarak dikkat çekiyor. Peki Mycode tekniği nedir? Gerçekten selülit tedavisinde etkili mi? Bugün kadinsak.com olarak sizlere bu konular hakkında bilgiler vereceğiz.

Mycode Nedir?

Karma ve normal ciltlere özel yenileyici antioksidan içeren Mycode, kırışıklıkları doldurma özelliği ve çizgileri yok eden yapısı ile Mycode selülit tedavisi alanında en çok tercih edilen yöntemlerden birisidir. İçerisinde hyalüronik asit E vitamini, peptitler ve organik silikon bulunan Mycode cilt yaşlanmalarına karşı da etkilidir.

selülit tedavisi

Doğal Selülit Tedavi Yöntemleri

Yapılan araştırmalarda her 10 kadının 9’unda selülit olduğu tespit edilmiştir. Eğer pahalı bakım ürünleri ve profesyonel destek alamıyorsanız size önereceğimiz doğal yöntemler ile selülitlerinizden kurtulabileceksiniz.

“Peelinglerin Özelliklerinden Faydalanın”
Peelingin, cildi sıkılaştırma ve germe özelliğine sahiptir. Mineral açıdan oldukça zengin olan peeling, bal ile karıştırıldığında gerçek anlamda doğal bir selülit tedavi yöntemidir.

“Su Tüketimine Önem Verin”
Su içmek vücudumuz için son derece önemli bir eylemdir. Cildin susuz kalması da selülitleri oluşturan yağların birikmesine neden olmaktadır.

Profesyonel Çözüm Mü Arıyorsunuz?
Yukarıda verdiğimiz öneriler dışında selülit tedavisi için estetik merkezlerini tercih edebilirsiniz.

Selülit konusunda daha ayrıntılı bilgi almak mı istiyorsunuz? http://www.myraestetik.com/vucut-bicimlendirme-selilut-ve-incelme-tedavisi

Hakkında: leydi

İlginizi Çekebilir

Çağrı İnşaat İle Kaliteli Bölme Ofisler

  İş yerlerinizi daha etkili kullanmak istemez misiniz? Ofisiniz geniş bir alanda dümdüz olması yerine ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir