Anasayfa / HABER MAGAZiN / Kadın Pantolon Çeşitleri

Kadın Pantolon Çeşitleri

Pantolonlar günlük yaşamımız da en çok kullandığımız parçalardan birisidir. Her kişinin vücuduna uygun her yaşa her bedene göre çeşitleri bulunmaktadır. Bunlardan bazılarını bu yazımızda inceleyeceğiz. Pantolon denilince aklımıza ilk olarak kot pantolon modeli geliyor. Kot modası asla geçmeyecektir. Belki renk ve şekil değiştirecek olabilir fakat kot modası her zaman yaşamımızın içinde bulunacaktır. Kot modasında son zamanlarda yükselişte olan yırtık kotlar özellikle geçlerin vazgeçemediği bir model haline gelmiştir. Beyaz kot modası daha çok orta yaşlı kesimlere hitap eden bir modeldir son derce zarif ve şık duran ve vücudunuzu saran bir model olan beyaz kotlar eklem yüzükleri ile birlikte çok güzel bir görünüm yakalamanızı sağlıyor.

Boyfriend kot modası da yine gençlerin tercih ettiği kot modelleri arasında yerini alıyor. Boyfriend kotlar içinde en rahat edebileceğiniz kot çeşididir. Bu kotları saç aksesuarları ile kombin yaparak son derece rahat ve şık olabilirsiniz. Yüksek bel ve açık renkli kotlar ise bu sene moda dünyasında kendisinden oldukça fazla söz ettirecektir. Bu tarz kotları küçük kolye modelleri ile tamamlayarak yine şık ve zarif bir görüntü elde etmiş olursunuz.  Bir diğer pantolon çeşidi ise şık görünmek isteyenlerin kullanacağı kumaş pantolonlardır. Özellikle işe veya özel bir yere giderken tercih edilen bu tür kumaş pantolonlar hem rahat hem de modaya uygun gözüküyorlar. Bir diğer rahat edebileceğiniz pantolon çeşidi ise bol paçalı pantolonlardır. Eskiden olduğu gibi günümüzde de etkisini yitirmemiş gibi gözüküyorlar.

Son olarak bu sezona adeta bomba gibi girecek olan yamalı kotlar gençlerin şimdiden gözdesi olmuş durumdadırlar. Pantolonunuzu değişik ve özgün yapmak için bu yamalara ve pantolon askılarına gelişmesini hızla devam ettiren ve son zamanlarda herkesin gözdesi olan “Modalarda.com” sitesinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Hakkında: leydi

İlginizi Çekebilir

Çağrı İnşaat İle Kaliteli Bölme Ofisler

  İş yerlerinizi daha etkili kullanmak istemez misiniz? Ofisiniz geniş bir alanda dümdüz olması yerine ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir