Anasayfa / HABER MAGAZiN / HP Muadil Toner

HP Muadil Toner

toner
hp muadil toner birçok HP yazıcı modeline uygun olarak üretilmektedir. Bildiğiniz üzere yazıcıların kendi orijinal toner leri neredeyse yazıcı fiyatına eş değerdir. Ayrıca orijinal yazıcıların toner leri dolum için bir engele sahiptir. Orijinal yazıcıların üzerlerinde bir çip bulunur ve bu çip sayesinde tonerlerin dolumu oldukça zor bir hale getirilir. Tekrar doldurulabilseler bile bu muadil toner yazıcıya takıldığı takdir de işlevini yerine getirmemektedirler.

Sizlere HP Yazıcıların Tüm Modelleri İle Uyumlu Tonerler Sunuyoruz!

Muadil toner olarak sizlere HP markasının tüm modelleri ile uyumlu tonerleri oldukça ekonomik ve uygun fiyatlara sunuyoruz. Muadil tonerler fabrikasyon tonertonertusunda ve sıfır faturalıdır. Günümüz de oldukça sık yapılan bir olay vardır ki kullanıcıları son derece mağdur etmektedir. Bu olay ise orijinal diye tanıtılmakta olan tonerlerin tekrar doldurularak insanlara satılmasıdır. Bitmiş olan tonerler tekrar dolumu yapılır ve sizlere orjinal toner gibi gösterilmesi için çeşitli kutu ve ambalajlar içerisinde sunulur. Sizler bu tonerleri satın aldığınızda tekrar doldurulmuş olduklarını fark etmeniz oldukça zordur. Sizlere birebir değişim veya iade garantisini sunuyoruz.

Fabrikasyon Üretimi Sıfır Tonerler Sunuyoruz!

Sizlere sunmuş olduğumuz HP muadil toner ler kesinlikle fabrikasyon üretimi ve sıfır tonerlerdir. Daha önce kullanılmış, dolum yapılmış veya çeşitli yöntemler ile yenilenerek piyasaya sürülmüş tonerler değillerdir. Sizlere fabrikadan çıktığı şekilde çeşitli mekanizmaları takılı bir halde sunulmaktadır. Ayrıca sizlere sunmuş olduğumuz HP tonerler sizlere gelirken kargo kutusunda asla zarar görmezler. Çünkü bunun için özel olarak ambalajlar içerisinde saklanırlar.

Sizlere Tonerleri Geri İade Etme Seçeneği Sağlıyoruz!

Birçok orijinal tonerler beğenilmedikleri veya uyum sağlamadıkları takdir de ayrıca çeşitli sorunlar yaşattıkları zamanlar da kullanılamamaktadırlar. Bu yüzden kullanıcılar bu tonerleri geri iade de edememektedirler. İşte bu yüzden birçok kullanıcı hem maddi hem de manevi yönden oldukça mağdur duruma düşmektedirler. Sizlere sunmuş olduğumuz HP muadil tonerler de ve daha birçok markalar da geri iade garantisi veya değişim seçenekleri sunarak bu

alanda işimizi ne kadar iyi yapmış olduğumuzu kanıtlıyoruz. Sizlere sunmuş olduğumuz tonerler yarıya kadar veya çeyreğine kadar dolu değil tamamen kapasitesinin alabildiğince doludurlar.

Hakkında: leydi

İlginizi Çekebilir

davetiye-modelleri

Düğün Davetiyesi tercihi

  Yaz aylarının gelmesi ile birlikte çiftler düğün davetiyesi arayışlarını her geçen gün daha da ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir