Anasayfa / HABER MAGAZiN / Herbalife 1 Aylık Kilo Kontrol Programı

Herbalife 1 Aylık Kilo Kontrol Programı

Kilo problemi olan ve bu problemden kurtulmak isteyen bireylerin Herbalife ürünü ile tanışması gerekmektedir. Herbalife Üyelik formunu merkezimize ulaştırarak kilo kontrol programı hakkında ücretsiz danışmanlık hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Sağlıklı bir şekilde kilo verebilmek için sağlıklı beslenmesi ve aynı zamanda kontrollü bir şekilde kilo vermesi gerekmektedir. Bu programla bunu çok kolay bir şekilde başarabilirsiniz. Bunun için set programlardan birini tercih ederek, kilonuzu kontrol altında tutabilir, sağlıklı ve dengeli bir şekilde kilo verebilirsiniz.

1 Aylık Kilo Kontrol Programı ( Taze Başlangıç)

Programın içeriğinde; 2 adet Herbalife Formul 1 Besleyici Shake karışımı ve 1 adet 50 gr Herbalife Bitkisel Konsantre Çayı bulunmaktadır.

1 Aylık Kilo Kontrol Programı ( Taze Başlangıç-Eko)

Programın içeriğinde; 2 adet Herbalife Formul 1 Besleyici Shake karışımı 1 adet 50 gr Herbalife Bitkisel Konsantre Çayı, 1 adet 473 ml Herbalife Aloe Konstre içecek, 1 adet Shaker ve ayrıca ücretsiz danışmanlık hizmeti bulunmaktadır.

1 Aylık Kilo Kontrol Programı Hızlı Set

Programın içeriğinde; 2 adet Herbalife Formul 1 Besleyici Shake karışımı 1 adet 50 gr Herbalife Bitkisel Konsantre Çayı,1 adet Herbalife Thermo Complete 90 Tablet bulunmaktadır.

1 Aylık Kilo Kontrol Programı Süper Hızlı Set

Programın içeriğinde 2 adet Herbalife Formul 1 Besleyici Shake karışımı 1 adet 50 gr Herbalife Bitkisel Konsantre Çayı, 1 adet 473 ml Herbalife Aloe Konstre içecek, 1 adet Herbalife Thermo Complete 90 Tablet bulunmaktadır.

Ayrıca Herbalife Shake ile alakalı ücretsiz danışmanlık ve bilgi almak için bizleri arayarak her türlü yardımı alabilirsiniz.

 

Hakkında: leydi

İlginizi Çekebilir

En Yeni Tektaş Yüzük Modelleri

Modanın ve beğeninin her geçen gün değiştiği, kişisel tercihlerin ön plana çıkarak çok farklı isteklerin ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir