Anasayfa / HABER MAGAZiN / Hastanın Konforunu Hasta Karyolası Sağlar!

Hastanın Konforunu Hasta Karyolası Sağlar!

Hastaların yatarak tedavi görmesi gerektiğinde vücutlarında çeşitli ağrılar meydana gelebiliyor. İşte bu ağrılardan hastaların korunması ancak hastanın konforunu sağlayacak şekilde dizayn edilmiş elektrikli hasta karyolası ile mümkün olabilmektedir. El kumandası ile kontrol edilebildiği için hasta tarafından da gerektiğinde ayarlanabilen çift motorlu hasta yatağı modelleri cerrahi işlem sonrasında hastanın rahat bir dinlenme alanı olabilmektedir. Özellikle sırt bölümünün 70 dereceye kadar eğim kazanabiliyor olması, uzun süreli yatarak tedavilerde hastanın rahat etmesini sağlamaktadır.
Yüksekliği istendiği gibi ayarlanabilen serum askılarının da yataklara dahil edildiği tasarımlar hastaların rahat etmesini sağlamasının yanı sıra sağlık personelinin çalışmalarını da rahatlıkla sürdürmesine olanak tanıyabiliyor. Bu arada elektrikli hasta karyolası modellerinin en az iki tekerleğinin frenli olması, hasta yataklarının istendiğinde sabitlenebilmesini sağlıyor. Bu yüzden sağlık kuruluşlarının elektrikli hasta yatağı seçimlerini yaparken bu özelliğe sahip olup olmadığına dikkat etmelerinde fayda olacaktır. Aynı zamanda metal olan bölümlerin paslanmaya karşı dirençli olması da önemli kıstaslar arasında yer almalıdır.
Genellikle bu tür ürünlerde metal olan aksam elektrostatik toz boya ile kaplanır ve bu sayede paslanması önlenerek elektrikli hasta karyolası modellerinin uzun süre kullanılması mümkün olabilir. Şayet siz de bu özellikleri taşıyan hasta karyolalarını en cüzi ödemeler yaparak satın almak istiyorsanız alışveriş için mutlaka www.hepsimedikal.com.tr adresini tercih etmelisiniz. Bu adres aracılığı ile en yeni ve en pratik hasta karyolalarını minimum ödemeler ile temin edebilirsiniz.

Hakkında: leydi

İlginizi Çekebilir

davetiye-modelleri

Düğün Davetiyesi tercihi

  Yaz aylarının gelmesi ile birlikte çiftler düğün davetiyesi arayışlarını her geçen gün daha da ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir