Anasayfa / SAÇ BAKIMI / Gülben Ergen Saç Modelleri

Gülben Ergen Saç Modelleri

Sahnelerde görmeye alışık olduğumuz saygın kişiliklerden biri olan Gülben Ergen hemen hemen her yıl farklı bir tarzla karşımıza çıkıyor. Birbirinden oldukça farklı şekillere sahip olan saç modeli her dönemde dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Kısa, uzun, renkli, sade birçok modeli Gülben Ergen saç modelleri kategorisinde görebilmeniz mümkündür.

Gülben Ergen 2001 yılında oynadığı Dadı dizisinde oyunculuğuyla dikkat çekti. O yıllarda kısa ve dalgalı saç modelini kullanıyordu. Sonrasında 2002 yılında çıkardığı Sade ve Sadece  isimli albümüyle düz saç kullanmayı tercih etti.

Adından başarılarıyla söz ettirmeyi başaran güzel sanatçı bir dönem de omuzlarına dökülen katlı saçlarını ışıltılı kullanmayı tercih etti.  Son olarak da kullandığı saç modeli son yılların trendi haline gelen maskülen saç modelidir.

Maskülen saç modeli birçok kişi tarafından tercih edilse de her yüze yakışmadığını belirtelim. Çünkü iddialı bir saç modeli olmasıyla hemen hemen her yüze oturmamaktadır. Gülben Ergen saç modelleri yazımıza son verirken kendisine de çocuklarıyla beraber güzel bir hayat dileriz.

Daha fazla saç modelleri için http://www.kokteylde.com/gulben-ergen-sac-modelleri adresini ziyaret edebilirsiniz.

Hakkında: leydi

İlginizi Çekebilir

Saç Ekimi Nasıl Yapılır

En çok merak edilen sorulardan biriside saç ekimi. Operasyon Nasıl yapılıyır hepis videoda anlatılmış.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir