kadınlar kulübü


Gelin Annesine Elbise Fikirleri

Çocuklarınızın en mutlu ve özel gününde ne giymek istediğinize hala karar veremediyseniz sizler için hazırladığımız birbirinden şık gelin annesine elbise fikirlerinizi inceleyebilirsiniz. Düğünün en şık kadınları arasında yerinizi almanızı sağlayabilecek olan fikirleri sizlerle paylaşıyoruz.

Valide Sultan

Düğün organizasyonunu bir balo salonunda yapmayı düşünüyorsanız şanslı sayılırsınız. Düğün konseptine uygun özelliklere sahip gelinlikler seçerek ve şık aksesuarlar kullanarak prens ve prensesin annesi olduğunuz tüm misafirlerinize en uygun şekilde gösterebilirsiniz.

Pozitif Anneler

Kır düğünlerinde rahat giyinmek çok önemlidir. Eğer bir kır düğünü planlıyorsanız bu özel günde şık ve sade gözüken kıyafetleri seçmelisiniz. Örneğin tek parça olan askılı ipek elbise veya ketenden yapılmış bir abiyeyi çiçekler ile süslenmiş topuz saç modeli ile birleştirebilirsiniz.

Kısa Elbiseler

Vücut ölçülerinize güveniyorsanız gelin annesine elbise tavsiyelerimiz arasında yer alan kısa ve mini elbiseleri de tercih edebilirsiniz. Trendlere göz atarak yeni modaya uygun olan kısa elbiseleri çocuklarınızın düğününde giyebilirsiniz. Diz üstü hizasında olan bir abiye ve ipek şal ile birlikte kullanacağınız elbiseniz tam sizler için olabilir.

Genç Ruhunuzu Yansıtın

Kayınvalide olmaya doğru adım atıyor olmanız sizin yaşlandığınız anlamına gelmeyebilir. Çocuklarınız ile önünüzde olan bu yeni hayata en şık şekilde gençliğinizi yansıtabileceğiniz sıcak renkli elbiseler ile adım atabilirsiniz.

Düğün organizasyonlarında en şık şekilde varlığınızı gösterebilmek istiyorsanızyeni fikirlere de göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

Facebook Profilinde Paylaş
Etiketler:
Genel
null
Özel Arama
Facebook Grubumuza Katılın

 


Eğer yazıyı beğendiyseniz ya da ekleyecekleriniz varsa, lütfen yorumunuz yazın veya RSS aboneliği ile yeni yazılardan anında haberdar olun.

Yorumlar

Henüz Yorum Yok.

Yorum Yazın

(gerekli)

(gerekli)