Anasayfa / HABER MAGAZiN / Enza Mobilya

Enza Mobilya

enza-mobilya

 

Enza mobilya, yeni hayat tarzları yaratmak için Yataş Grup tarafından ilgiye sunulan yaşam konseptidir. Genç odasından aksesuara kadar birbirinden yaratıcı ürün yelpazesiyle yaşamınızı şekillendiren Enza mobilya evinizde fark yaratacak.

Mobilya sektörünün lider isimlerinden biri olan Enza’nın, ülkenin dört bir yanındaki mağazalarında yemek odası takımlarından, yatak odası, genç odası ve oturma gruplarına kadar sayısız ürün bulunmaktadır. Ayrıca tamamlayıcı ürün olarak adlandırılan sehpa ve kitaplıkların satışının da olduğu*Enza Mobilya*mağazasına geldiğinizde farklı tarzların tek bir adreste buluştuğunu da göreceksiniz.

Dayanıklılığı ve kaliteyi, kolaylığı ve rahatlığı sizlere sunan Enza mobilya ürünleri gücünü Yataş Grup’tan alıyor. Öncelikle müşteri memnuniyetini ön planda tutan Enza home Türkiye genelindeki geniş hizmet ağıyla da sizlere yeni hayat tarzları sunuyor. Enza mobilya size bir mobilyadan çok daha fazlasını vaad ediyor. Geniş ve yaratıcı ürün yelpazesiyle sizi yep yeni tarzlarla buluşturuyor.

Enza mobilya’nın ürün yelpazesinde*Enza mobilya modelleri, Yemek Odaları,Televizyon Üniteleri ve Sehpaları, Köşe ve Koltuk Takımları, Oturma Grupları ,Genç Odaları, Yatak Odası modelleri ve*Sehpa, Kitaplık gibi tamamlayıcılar bulunuyor.

Enza mobilya modelleri ve yeni sezon modelleri için tanıtım sitesini ziyaret edebilirsiniz. Ön izleme yapmak ve en yeni modelleri herkesten önce görmek için sitemiz bekliyoruz. Enzamobilya.org *Mobilya dekorasyon siteniz…

Hakkında: leydi

İlginizi Çekebilir

adet

Regl Döneminde Kadınların Çektiği Sıkıntılar

Birçok kadının korkulu dönemi olan adet döneminde bireyler daha farklı bir kişiliğe bürünmektedirler. Adet döneminde en çok ruhsal sorunlar ile ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir