Anasayfa / HABER MAGAZiN / Ebeveynler İçin Telefon Takip Programı

Ebeveynler İçin Telefon Takip Programı

blackberry_takip

Cep telefonu takip yazılımları, kullanıcıların istekleri doğrultusunda meydana gelmiş ve yaygın olarak kullanılan uygulamalardır. Kullanım şekilleri farklılık gösterse de kullanmaya başlamadan önce tercih edeceğiniz programın güvenilirliğine dikkat edilmelidir.  Flexispy , bu sırada devreye girer ve kullanım sırasında sıkıntı yaşamamanız için gerekli önlemleri almış olup 7/24 müşteri hizmetleriyle sizin yanınızdadır.

 

Şifre kırma özellikleriyle takip edilen cihazın telefon ekran kilidini, facebook şifresini, mail adresi şifresini ve diğer sosyal medya şifrelerini kolayca elde edebilirsiniz. Ayrıca istenilmesi durumunda basılan tüm tuşların raporunu alabilir, telefonda yapılan işlemleri görebilirsiniz. Konuşmaların süresi ve hangi numaralarla görüşüldüğünün raporunu almak da flexispy yazılımıyla mümkün. Mesajlaşma dökümleri, arama dinleme veya kayda alma gibi özellikleri de bu yazılımın tercih sebebi olarak diğer yazılımların önüne geçmesini sağlamaktadır.

 

Telefon dinleme programı arasında en güvenilir ve kalitelisi olan bu yazılım, her kullanıcının farklı amaçlarına karşılık vermektedir. Sadece tek bir cihaz için değil, lisans süresince değiştirilebilme özelliği sayesinde mspy, farklı cihazların takibinde de kullanılmaktadır ve hiçbir ek ücret gerekmemektedir.

Ayrıca cihazdaki videolara, foroğraflara ve diğer dosyalara da mspy sayesinde kolayca erişilebilir. Bu işlemler sırasında takip edilen cihaza hiçbir sinyal gitmez ve takip edildiğini anlamaz. Konum belirleme ve ortam sesi dinleme özellikleriyle takip edilen cihazın nerede olduğu kolayca öğrenilebilir. Tüm bunları sms aracılığıyla kolayca yapabilirsiniz.

Hakkında: leydi

İlginizi Çekebilir

davetiye-modelleri

Düğün Davetiyesi tercihi

  Yaz aylarının gelmesi ile birlikte çiftler düğün davetiyesi arayışlarını her geçen gün daha da ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir