Anasayfa / Düz fön İçin Öneriler

Düz fön İçin Öneriler

Düz fön İçin Öneriler
Bazı günler saçlarınız sizi yorduğunda canınız anında dümdüz fön isteyebilir. Pürüzsüz jilet türünden kaygan dümdüz fönlü saçlar istediğinizde ne yapabilirsiniz?

• Saçlarınızı öncellikle bol nem verici şampuan ile yıkayın. Benzer biçimde bir sürü yüklü meydana gelen bir krem ya da bakım sürün. Zira saçlarınız bir sürü kuruysa, düz fön harika, sağlıklı ve ışıl ışıl durmaz. Şayet kuru saçlara sahip iseniz, düz fön çektirmek istediğinizde saçlarınıza yüklü bir nem kürü yapın.

• Islak saçlarınıza düz ve pürüzsüz bir görünüm verecek bir ürün sürün. Bu tip bir ürün fönün daha oldukça başarılı ve kalıcı olmasını sağlar. Bu ürünün üstüne yeniden ısıdan koruyacak bir ürün sürdükten hemen sonrasında fön işlemine başlayın.

• Düz fön çektireceğiniz zaman saçlarınızı fönden öncesinde hafif kurutun, iri dalgalı saçlardaki türünden tamamen değil. Düz saçlar istediğinizde fönünüzü en kocaman boy, metal uçlu fırça ile çektirin. Zira metal fırça saçlarınızın daha parlak görünmesini sağlar. Bir Takım günler saç düzleştirici de kullanabilirsiniz. Evde, seyahatlerinizde mutlaka bizzat saç düzleştiriciniz olsun, benzersiz kolay olduğunu göreceksiniz!

Fönünüz bittikten hemen sonrasında saçınızın bütününe parlatıcı bir ürün sürün.
Öneri: Zaten saçlarım hacimli değil, düz fön çektirince iyice yapışıyor diyorsanız işte sizlere sırrı: Saç diplerinize köpük sıkın. Fönün sonrasında diplerinize krepe attırıp, krepelerin üzerine saç spreyi sıktırın ve anında fön ile spreyi kurutun. Bütün bunlar diplerinize uzunca zaman hacim verecek işlemlerdir.

Saçlarınızda küçük bir değişiklik yapmak istediğinizde uzunlu işte kısalı kâküllü bir model seçim edebilirsiniz. Kâküllerinizi, dilediğiniz tarafa atarak kullanabileceğiniz biçimde kestirebilirsiniz.

Hakkında: admin

[

İlginizi Çekebilir

kinoa

Kinoa hakkında

  Kinoa, tahıl olmayan ve besin değeri bakımından onun yerine geçen bir otsu bitkidir. Bu ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir