Anasayfa / HABER MAGAZiN / Düğün fotoğrafçısı

Düğün fotoğrafçısı

düğün foto

Gorgon Wedding, düğün fotoğrafı , düğün hikayesi , düğün videosu , konsept fotoğrafı alanlarında faaliyet gösteren bir firmadır … Mimar Sinan Üniversitesi Sinema bölümü mezunu Oytun Es ve Altuğ İşler tarafından kurulmuştur . Düğün fotoğrafçısı seçimi , düğün organizasyonu dönemi içersinde karar vermesi en zor seçimlerden birisidir . Bu karar verme sürecinde dikkat etmeniz gereken bir kaç önemli noktayı sizinle paylaşmak isteriz .

Bunlardan ilki , mutlaka çekim yaptırmayı düşündüğünüz fotoğraf şirketine önceden gidin ve görüşün . Düğün fotoğrafçısı veya fotoğrafçılarınız , düğün gününüzde her an sizin yanınızda olacaktır . Bu açıdan , fotoğraf ve video işinizi üstlenecek kişilerle aranızda olumlu bir sinerjinin oluşması çekimlere yansıyacak , bu da çok daha güzel fotoğraflara ve videolara sahip olmanızı sağlayacaktır . Bu açıdan , bu kişilerle önceden görüşmeniz ve yakından tanımanız çok önemlidir . Gorgon Wedding olarak her zaman size çay ikram etmeye hazırız , çekime girmeden evvel çiftlerimizi yakından tanımak , ne istediklerini tüm detaylarıyla anlamak , işimizin olmazsa olmaz bir parçasıdır .

Örnek işlere mutlaka bakın… Ayinesi iştir kişinin , lafına bakılmaz . Bu söz tüm işlerde olduğu gibi , düğün fotoğrafçısı için de geçerli . Mutlaka önceden düğün fotoğrafçınızın önceden yaptığı işleri inceleyin. Kadrajları , mizansenleri , renkleri aklınızdaki karelerle örtüşüyor mu ? Fotoğraf ve videolar istediğiniz kalitede mi ? Bunlar sonradan sıkıntı yaşamamak için dikkat etmeniz gereken önemli konular .

Fotoğraf ve video , çekenin yeteneğine bağlı olduğu kadar , teknik olarak yeterli ekipmanların kullanılmasıyla da yakından ilgilidir . Düğün fotoğrafçısı İstanbul için size en yakın fotoğrafçıyı seçin ve mutlaka önceden fotoğrafçınızın kullandığı ekipmanları öğrenin . Gorgon Wedding olarak , son çıkan en teknolojik makinelerle çekimlerinizi gerçekleştirmekteyiz .

Hakkında: leydi

İlginizi Çekebilir

adet

Regl Döneminde Kadınların Çektiği Sıkıntılar

Birçok kadının korkulu dönemi olan adet döneminde bireyler daha farklı bir kişiliğe bürünmektedirler. Adet döneminde en çok ruhsal sorunlar ile ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir