Anasayfa / BİTKİLERLE TEDAVİ / Dr. Mustafa Eraslan Telefon Nedir?

Dr. Mustafa Eraslan Telefon Nedir?

Dr. Mustafa Eraslan telefon üzerinden müşteriler randevu alabilir ve fikir alışverişinde bulunabilir. Kullanıcılar müşteri hizmetleriyle iletişim kurarak akıllarına takılan soruları sorabilirler. Ayrıca ürün siparişi de verebilirler. Yetkili satış noktalarından siparişler verildiği takdirde hemen müşterinin adına gönderilmektedir. Yabancı madde içermez. Dr. Mustafa Eraslan telefon ile müşteriler sipariş verebilir ve alınan siparişler zaman geçmeden kullanıcının adresine faturasıyla birlikte gönderilir. Kullanıcılar çeşitli forumlarda olumlu görüşlerini belirtmektedir. İnternet üzerinden resmi satış siteleri müşterilere hizmet verirken bazı şehirlerde bulunan satış noktaları da kullanıcıların hizmetindedir. Yorumlar nedeniyle kullanıcı sayısında artış gözlenmektedir.

Mustafa Eraslan Kimdir?

Mustafa Eraslan tıp doktoru olup İstanbul’da doğup büyümüştür. bitkilerle ilgilenmektedir ve bu alanda çalışmalar yapmaktadır. Tıp fakültesi mezunu bir doktordur. Bilim adamıdır. Sağlık alanında çalışmalar yapmaktadır. Ürünlerin patenti alınmıştır. Mustafa Eraslan üniversiteyi Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olmuştur. Askerliğini İzmir’de yerine getirmiştir. Kullanıcıları tarafından yoğun ilgi gören ürünler her gün binlerce kişiye ulaştırılmaktadır. Mustafa Eraslan resmi şekilde yasal duyarlılığı elden bırakmadan hareket etmektedir. İnternet üzerinden resmi satış siteleri müşterilere hizmet verirken bazı şehirlerde bulunan satış noktaları da kullanıcıların hizmetindedir.

Mustafa Eraslan Adresi Bilgileri Nedir?

Mustafa Eraslan adresi İstanbul olup kendisi yetkili bayilere zaman zaman da uğramaktadır. İletişim kanalları üzerinden ürünlerle ilgili olarak sorularını soran kullanıcılar gerektiği takdirde kendi düşüncelerini de dile getirebilir. Ürünler sağlık alanında kullanılırken yüksek tansiyona, şeker hastalığına ve kolesterole de faydalıdır. Mustafa Eraslan adresi ile kullanıcılar randevu talebinde bulunmaktadır. İki milyondan fazla takipçisi bulunan ürünler sağlık alanında lider konumundadır. Gıda, Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı onaylı olan ürünleri satış noktalarından satılmaktadır.

Hakkında: leydi

İlginizi Çekebilir

Elma sirkesinin faydaları

Elma sirkesinin bilmediğiniz bir çok faydası var. Her yerden çok ucuza temin edebileceğiniz bu sirke ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir