Anasayfa / BİTKİLERLE TEDAVİ / Dr. Mustafa Eraslan Kimdir?

Dr. Mustafa Eraslan Kimdir?

 

Dr. Mustafa Eraslan 7 Nisan 1963 senesinde İstanbul’da doğmuştur. İlk ve orta öğrenimini de İstanbul’da geçirmiştir. Üniversiteyi ise Trabzon Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde okumuştur. Üniversitenin hemen ardından ise askerlik hizmetini İzmir’de yerine getirmiştir. Kendi ürünlerini formülize etmiştir. Gerekli testleri yapmıştır. Dr. Mustafa Eraslan tıp doktoru ve ünlü bir bilim adamıdır. Kendini insan sağlığına adamıştır. Bitkilerin büyülü dünyasına inerek çalışmalarını yapmıştır. Son derece faydalı olan ürünleri orjinal yapıda olup patenti de alınmıştır. Askerliğin ardından bitkiler üzerine araştırma ve çalışmalar yapmaya başlamıştır. Araştırmaları bitkiler üzerine yaparak bitkilerin şifalı dünyasından faydalanmaya çalışmıştır.

Dr. Mustafa Eraslan Resmi Sitesi Nedir?

Dr. Mustafa Eraslan resmi sitesi  ürünleri orjinal olup patenti alınan ürünleri kullanıcılarına sunmaktadır. Kullanıcıları tarafından yoğun ilgi gören ürünler her gün binlerce kişiye ulaştırılmaktadır. İnternet üzerinden resmi satış siteleri müşterilere hizmet verirken bazı şehirlerde bulunan satış noktaları da kullanıcıların hizmetindedir. Dr. Mustafa Eraslan resmi sitesi ile birlikte ürünlerde ön plana çıkmıştır. Milyonlarca kullanıcı ürün siparişini bu alanlarda vermektedir. Yurt içinden ve yurt dışından takipçiler bulunmaktadır. Satış noktaları yetkili olmaktadır. Tamamen orjinal olan bitkisel içerikli gıda takviyelerini kullanıcılarına sunmaktadır.

Dr. Mustafa Eraslan Danışma Hattı Bilgileri Nedir?

Dr. Mustafa Eraslan danışma hattı kullanıcıların fikir alışverişinde bulunduğu ve ürün sipariş ettiği hatlardır. Ürünlerle ilgili olarak sorularını soran kullanıcılar gerektiği takdirde kendi düşüncelerini de dile getirebilir. Ürün siparişi ulaşır ulaşmaz kullanıcılar tarafından olumlu görüşler dile getirilmektedir. Dr. Mustafa Eraslan danışma hattı ile müşteriler ürünleri satın almaktadır ve kendi fikirlerini de dile getireceği mecralar bulmaktadır. Kullanıcılar çeşitli forumlarda olumlu görüşlerini belirtmektedir. Dolayısıyla ürünlerle ilgili pozitif yorumlar dikkat çekmektedir. İki milyondan fazla takipçisi bulunan ürünlerdir.

Hakkında: leydi

İlginizi Çekebilir

Elma sirkesinin faydaları

Elma sirkesinin bilmediğiniz bir çok faydası var. Her yerden çok ucuza temin edebileceğiniz bu sirke ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir