Anasayfa / HABER MAGAZiN / DAYKO TEKSTİL

DAYKO TEKSTİL

tekstil

DAYKO TEKSTİL 1994 yılında Sertaç DAYANIK tarafından kuruldu. Kurucumuz

( Nottingham  Üniversitesi’nde Tekstil ve İşletme eğitimini 1983 yılında tamamladı.) ilk yıllar İngiltere ile başlayan konfeksiyon ihracatı 2003 yılında Mustafa BAYRAM’ın şirkete ortak olmasıyla gelişerek geçen 10 yıl içinde Almanya’nın tanınmış katalog , mağaza zincirlerine ve  Amerika, Hollanda ,Suudi Arabistan gibi müşterilerine kendi koleksiyonunu başarıyla pazarlamıştır.

 

Üretim yaptığı bazı firmalar;

 

Karstadt Warenhause Gmbh, Ulla popken Gmbh, Robert Klingel Gmbh, Bruno Bader Gmbh, Ags Gmbh, Emilialay, Madeleine Mode Gmbh, Elegance, Peterhahn, Deerberg Versand, Qvc Handel Gmbh, Sao Paulo,

Richard Hanekamp Gmbh, Suzy Q, Chequers Uk. Ltd. Compass Yachtzubehör Handels Gmbh,

Delmod Gmbh,Mash 4 Establishment.

 

130 m2 küçük bir işletme ile başlayan bu maraton şu anda 2000 m2 lik kendi tesislerinde büyük bir titizlikle devam etmektedir. 2014 Nisan ayında 20 yıllık birikimini Türkiye pazarına sunmak üzere hedefi güven,  müşteri memnuniyeti kaliteli ve Avrupanın referens aldığı REACH ( yasaklı kimyasal maddeler listesi ) standartlarındaki ürünlerini  Türk halkına sunmaktır.

 

Önümüzdeki aylarda VOIROMA ve LADYU  tescilli markaları ile muhafazakar kesim ve geniş kitlelere koleksiyon çalışmalarına başlayacaktır.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan DAYKO TEKSTİL A’dan Z’ye tüm üretim safhalarını (dizayn, kalıplama, kesim, dikim, paketleme gibi) büyük bir titizlik ile kontrol altında tutarak ekoteks standartlarındaki ürünlerini sizler ile paylaşacaktır.

http://www.voimoda.com

Hakkında: leydi

İlginizi Çekebilir

davetiye-modelleri

Düğün Davetiyesi tercihi

  Yaz aylarının gelmesi ile birlikte çiftler düğün davetiyesi arayışlarını her geçen gün daha da ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir