Anasayfa / HABER MAGAZiN / CASUS TELEFON İLE SEVDİKLERİNİZİ KORUYUN

CASUS TELEFON İLE SEVDİKLERİNİZİ KORUYUN

Teknolojik gelişmeleri artık sadece gençler değil aynı zamanda diğer yaş gruplarındaki vatandaşların da yakından takip ettiği bilinmektedir. Bu gelişmeler arasında casus telefonların üretilmesi de gösterilebilmektedir. Bundan sadece birkaç yıl öncesine kadar sadece devletin resmi kurumlarında ve kısıtlı derecede yapılabilmekte olan telefon dinleme işlemleri artık çok daha kolay bir şekilde ve hızlıca yapılabilmektedir. Aynı zamanda sadece resmi kurum yada kuruluşlar değil kişisel kullanım amacı ile de kullanılabilir olması nedeniyle oldukça cazip bir hal alan casus telefon ile istenilen herhangi bir yerde ve zamanda kolaylıkla telefon dinleme yapılabilmektedir. Bu yazılımların geliştirilmesi ile ortaya çok daha kapsamlı telefon dinleme işlemi yapılabilmekte, sadece dinleme değil aynı zamanda mesajlaşma trafiği takibi, internet ve sosyal medya kullanımı gibi iletişimler de sağlanabilmektedir.
Tüketicilerin bu denli kolay erişebilir ve yoğun bir şekilde kullanabilir olabilecekleri casus telefon, sıradan bildiğimiz akıllı telefonlar aracılığı ile oluşturulmakta ve kati surette son kullanıcının dahi herhangi bir farkı hissetmesi mümkün olmamaktadır. Çünkü bahsi geçen telefon dinleme işlemlerini yapan yazılımlar sıradan bildiğimiz uygulamalar gibi eklenip kaldırılabilir ve akıllı telefon ekranında görülebilir yazılımlar değildir. Aksine işletim sistemine yüklenmekte olup; profesyonel olarak yazılımcılar tarafından geliştirilmişlerdir.
Kimilerinin sevgilisini ya da farklı sevdiklerini takip etmek amacıyla kimilerinin ise; sevdiklerini korumak amacıyla da kullanımlarına dahil ettikleri casus telefonlara sadece resmi satıcıları aracılığı ile erişmeniz faydanıza olacaktır. Bu sayede hem ileride yasal sorunlar ile uğraşmak zorunda kalmaz hem de uzun süreli casus telefon kullanımınız söz konusu olabilmektedir. suç teşkil eden iletişim dinleme yada takibi gibi sorunlar ile de karşılaşmamak adına sadece kişisel kullanım amacıyla casus telefon sahibi olabilirsiniz.

Hakkında: leydi

İlginizi Çekebilir

davetiye-modelleri

Düğün Davetiyesi tercihi

  Yaz aylarının gelmesi ile birlikte çiftler düğün davetiyesi arayışlarını her geçen gün daha da ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir