Anasayfa / HABER MAGAZiN / Büyük Beden Giyenlere Moda Önerileri

Büyük Beden Giyenlere Moda Önerileri

Büyük beden giyenler bilir, hem kaliteli hem de beden olarak kendilerine uygun ürün bulmak oldukça zordur. Günümüzde sadece büyük beden giyim satışı üzerine uzmanlaşmış *buyukbeden.com neredeyse tüm ürünleri indirimli olarak satıyor. Aşağıdaki resimler ve açıklamalar buyukbeden.com‘dan alınmıştır.

kiz-desenli-bluz

1) Koyu renk sizi daha ince gösterir derler ama bunu abartmayın, kendinizle barışık olun. Yandaki resimdeki bluz koyu renk ancak renkli işlemeli resim var üzerinde ve bu çok büyük bir şıklık sağlayacaktır. Kız desenli bluz diye aratabilirsiniz.

2) Beden ölçülerinizi bilin ki bir beden büyük giyinmeyin. Üstünüze tam oturan giysiler giymelisiniz yoksa olduğunuzdan çok daha iri gözükürsünüz.

3) Dikkat dağıtın: Büyük beden giyinen kadınlar, çanta, kolye gibi aksesuarlara dikkat dağıtabilirler. Aksesuarlar ile odak noktası karışır ve kilolu bölgelerden ne kadar uzaklaşsa o kadar iyidir. Yine yandaki resimden örnek verirsek, kalça kısmı kilolu bir bayan bu bluzu giydiğinde odak noktası kız desenine yani göğüs bölgesine kayacaktır.

4) Aksesuar demişken çok küçük çanta, mini kolye gibi küçük aksesuarlardan kaçınmanız öneriliriz. Çünkü bunlar kiloları daha belirgin hale getirir, orta boy çantalar ve biraz iri kolyeler daha derli toplu gösterecektir.

Hakkında: leydi

İlginizi Çekebilir

davetiye-modelleri

Düğün Davetiyesi tercihi

  Yaz aylarının gelmesi ile birlikte çiftler düğün davetiyesi arayışlarını her geçen gün daha da ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir