Anasayfa / HABER MAGAZiN / Bioderma Sebium Foaming Gel

Bioderma Sebium Foaming Gel

Günlük yapılan kozmetik bakım, kadınların güzelliğini ön plana çıkarmasında oldukça önemli bir yere sahiptir. Yüzümüzü daha güzel ve alımlı göstermek için birbirinden farklı makyaj ürünlerini kullanırız. Cilt yüzeyini kaplayan bu ürünler gün boyunca yüz ovalinde kalarak gözeneklerin içerisini doldurmaya başlar.

Gün sonunda cildi ıslak mendil veya duru su ile yıkamak, dış etmenler ve çevresel faktörlerden oldukça hızlı bir şekilde etkilenen cilt yüzeyinin temizlenmesi ve tıkanmış gözeneklerin arınmasında yeteri kadar etkili değildir. İstenilen derinlemesine temizlik için dermokozmetik ürünler kullanmak uzmanlar tarafında da tavsiye edilen cilt bakımı rutini içerisinde yer alır.

İçeriğinde doğal bitki özleri ile zenginleştirilmiş Bioderma markası yüz bakımında adını duyurmayı başaran dermokozmetik markalar içerisindedir. Fransız markası cilt sağlığını en iyi şekilde gerçekleştirmek adına birden çok marka serisine ve ürün yelpazesine sahiptir.  Bioderma Foaming Jel ’de bu ürünlerden biridir. Cildi kir ve kalıntılardan temizlemek adına üretilmiş ürün, içeriğinde bulunan ajanlar sayesinde gözeneklerin açılmasına yardımcı olur. Foaming kelime anlamı olarak köpürten demektir ve nemli ciltte anında köpürme sağlar. Fluidactive kompleksi sayesinde yağlı ve karma ciltlerde sebum seviyesini düzenler. Bioderma Sebium Foaming gel mavi rengi içeriğinde bulunan bakır sülfattan alır. Kendine has ve hafif bir kokuya sahiptir. Pompalı şişesinde pratik bir kullanıma sahip olan yüz temizleme jeli makyaj yapmasanız bile ciltte biriken kir ve siyah noktalardan cildi arındırır. Yağlanmanın gün geçtikçe azalmasına yardım eder. Göz ve dudak çevresinde de oldukça yüksek bir tolerans sağlar. Cildi kurutmaz, kadifemsi bir yumuşaklık sağlar. Hassasiyete neden olmayan Komedojenik bir yapıya sahiptir.

Ürün iki farklı boyda 200 ml ve 500 ml olarak mevcuttur. Ekonomik fiyatlarının yanı sıra 2 al 1 öde kampanyasıyla dermokozmetika sitesinden bu ürüne daha ucuza sahip olabilirsiniz.

Hakkında: leydi

İlginizi Çekebilir

Çağrı İnşaat İle Kaliteli Bölme Ofisler

  İş yerlerinizi daha etkili kullanmak istemez misiniz? Ofisiniz geniş bir alanda dümdüz olması yerine ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir