kadınlar kulübü


Bez Dolap

bez-dolap

Dekorasyonda tasarımın önüne geçilecek gibi görünmüyor. Ucuz oluşu, pratik taşınması, iyi iş görmesi ve benzeri sebeblerden daha önce bekar evlerini süsleyen pratik dolaplar şimdide birçok eve girecek gibi görünüyor.  Öğrenciler arasında en tercih çok edilen bir eşyadır, bez dolap. Tabi montajını yapmak biraz bilgi ve yeteneğiniz varsa okadar zor olmayacaktır . Öğrenci iseniz ve evinizin dağınıklığını görmesini istemediğiniz kişiler sizi ziyarete geliyorsa , bu karışıklıktan 2 dakika içinde hızlıca kurtulmanız bez dolapla mümkün.  Hızlıca etrafa saçılan pantolon, tşört ve çoraplarınızı anında dolaba sıkıştırıp fermuarını bir çırpıda kapatın.  Bununla birlikte bez dolapların fermuarı biraz hasas olabilir,  dikkatli olun ve fermuarları titiz kullanın.

bez dolap

Özellikle çocuk odaları  için figürlü birçok model mevcut. Sublimasyon tekniği ile çok canlı baskı performansı odaları rengarenk süsler. Bu modellerden bazıları çok az derece yer kaplayan yalnızca raftan meydana gelen ince ve uzunca raflı bez dolaplar. Bu dolaplarda askı yeri yok ama raf sayısı  fazlaca olduğundan amaca göre çok  kullanışlı. Bu minik modelleri özellikle banyolarda kullanımı mümkün.

Çok amaçlı olarak kullanılabilen bez dolapların farklı ölçülerde birçok çeşidide bulunuyor. Mesela balkonda kullanmadığınız eşyaların dağınıklılığını ortadan kaldırmak için 4 raflı bir model seçilebilir. En güzel özelliğide kirlendiğinde kumaşının rahatça silinebiliyor olması. Uygun ve taksitli fırsatlarla  yer alan bez dolapların okadar çok çeşidi  var. Seçim yapmakta zor olmyor . Yalnızca yetişkinlerin kullanım  amaçlı değil genç odaları, yazlık ev ler için  dayanılmaz tek ürün. Bez dolapların ücretlerinin çok düşük olduğunu  söyleyelim sizlere .  bez dolap sadece  liste fiyatları ise 39.99 ile 79.99  TL aralarında değişiyor.

bez-dolap 1

Facebook Profilinde Paylaş
Etiketler:
Genel
null
Özel Arama
Facebook Grubumuza Katılın

 


Eğer yazıyı beğendiyseniz ya da ekleyecekleriniz varsa, lütfen yorumunuz yazın veya RSS aboneliği ile yeni yazılardan anında haberdar olun.

Yorumlar

Henüz Yorum Yok.

Yorum Yazın

(gerekli)

(gerekli)