Anasayfa / HABER MAGAZiN / Beykoz Arçelik Servisi

Beykoz Arçelik Servisi

arcelik

 

Beyaz eşya teknolojileri, özellikle de günlük ev işlerinin daha hızlı, daha kaliteli ve daha kolay şekilde yapılabilmesine olanak sağlayacak ileri teknolojilerle, modern çözümler sunmaktadır. Bu alanda Arçelik markası, ileri teknolojileri ile beyaz eşya teknolojisine yön verirken Arçelik çamaşır makinesi modelleri çevreci teknolojileri ve ileri seviye donanımlı modelleri ile gün içerisinde çamaşır yıkamalarında kalite ve kolaylık sağlıyor.

 

Arçelik markasının üstün teknolojisi de daha ekonomik ve daha tasarruflu bir çamaşır makinesi kullanım imkanı sunuyor. Beykoz Arçelik Servisi olarak bizler, Arçelik markalı çamaşır makinesi modellerinizde karşı karşıya kalabileceğiniz her tür arıza ile ilgili olarak modern çözümleri, çok kısa süreler içerisinde sunuyoruz.

 

Arçelik çamaşır makinesi modelinizde karşı karşıya kalabileceğiniz sıkma yapmaması sorunu için Bulgurlu Arçelik Servisi hizmetlerimize başvuruda bulunmanız gerekiyor. Bu sayede Üsküdar sınırları içerisinde gezici olarak bulunan teknik ekiplerimiz en kısa süre içerisinde evinize gelerek, arızalı olan ve sıkma yapmayan Arçelik çamaşır makinenizin onarımı için arıza tespit işlemini başlamaktadır.

 

Bu arıza tespiti sırasında teknik ekiplerimiz, arızalı parçalar olabilecek ana yıkama motorunu kontrol etmektedir. Bunun sebebi de genelde Arçelik çamaşır makinelerinin ana yıkama motorunun kömürlerinin bitmesidir.

 

Bu noktada gerekli onarımı yapan teknik personelimiz eğer arızayı burada tespit edemez ise bir diğer arıza kaynağı olarak, çok nadir karşılaşılan elektronik kart üzerinde tiryak arızası ile ilgili kontrolleri yapmaktadır. Onarımı yapılmasının dışında gerekli olan durumlarda orijinal yedek parçası ile değişimi yapılarak, çamaşır makinenizin sıkma arızası giderilmektedir.

 

Hakkında: leydi

İlginizi Çekebilir

davetiye-modelleri

Düğün Davetiyesi tercihi

  Yaz aylarının gelmesi ile birlikte çiftler düğün davetiyesi arayışlarını her geçen gün daha da ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir