Anasayfa / HABER MAGAZiN / Beş Kardeş Başlıyor

Beş Kardeş Başlıyor

bes-kardes-Dizisi-Kanal-D

Beş Kardeş Başlıyor

Ben de Özledim ve Leyla ile Mecnun dizisinde de yönetmenlik yapan Ali Ünlü’nün yeni dizisi Beş Kardeş Kanal D ekranlarında başlıyor. Şu anda fragmanları internete düşen dizide Serkan Keskin , Osman Sonant , Tansu Biçer , Nadir Sarıbacak , Fatih Artman , Serdar Orçin , Melisa Sözen , Nihal Yalçın , Ece Dizdar , Merve Ateş , Ayşen Gruda , Köksal Engür gibi oyuncular olacak. Beş Kardeş Dizisi haberleri ve tüm dizi haberleri için Dizi Haberleri adresine girebilirsiniz. Beş Kardeş kanal D de başlıyor dizi hakkında merak ettikleriniz ise netelma sitesin de.

Ay yapım tarafından yapılacak dizinin hikâyesi ise; Beş parmağın beşi bir olur mu? Olmaz. Bu beş kardeşin de biri, bir diğerine en ufak bir şekilde benzemiyor. Sait, Nazım, Turgut, Orhan ve Aziz. Bu şahsına münhasır beş kişiyi ayrılmaz biçimde bağlayan tek bir şey var: “Sarsılmaz bir aile” olmaları. Beş kardeşten müteşekkil bu aile, eski bir mahallede, dededen kalma ahşap birkonakta bir arada yaşıyorlar. Kardeşlerin en büyüğü, Sait, depremde anne ve babalarını kaybettiklerinden beri ailenin babası gibi. Tüm kardeşleri, her türlü zorluğa rağmen bir arada tutmayı başarmış. Mahalledeki balıkçısından kazandıklarıyla onları yedirmiş, içirmiş, okutmuş yıllardır. Her başları sıkıştığında yanlarında bitmiş, her tökezlediklerinde elini uzatmış, her adımlarında korumuş kollamış sahip çıkmış. Duygusal gazeteci Nazım, mahallenin imamı Turgut, şarkıcılık hayalleri kuran bodyguard Orhan, at yarışı tutkunu havai Aziz. Şimdi artık koca koca adamlar olsalar da, kaç yaşına gelirlerse gelsinler, hepsi Sait’in çocuğu gibi ve hiçbiri, Sait’ten veya birbirlerinden ayrı bir yaşam sürmeyi hayal bile etmiyor. Ta ki, Sait bir gün kendi adına bir kararla çıkagelene kadar. Bu koca adamlar büyürken kendi de yaşlanmakta olan Sait, artık bir yuva kurmayı düşünmeye başlar ve kardeşlere evleneceğini açıklar.

Beş Kardeş Dizisi Sait: Serkan Keskin Kimdir

25 Kasım 1977 yılında İzmit de dünyaya gelen oyuncu Serkan Keskin doğduğu yer olan İzmit de oyunculuk hayatına başlamıştır. 1997 yılında Işıl Kasapoğlu yönetiminde kurulan İzmit Şehir Tiyatrosunda oyunculuk dersi almaya başlayan oyuncu 1998 yılımdan 2001 yılına kadar bir çok tiyatro oyununda görev aldı.

 

Hakkında: leydi

İlginizi Çekebilir

davetiye-modelleri

Düğün Davetiyesi tercihi

  Yaz aylarının gelmesi ile birlikte çiftler düğün davetiyesi arayışlarını her geçen gün daha da ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir