kadınlar kulübü


Bayan Çanta Modelleri Hakkında Bilgiler

vanta
Çanta,kadınların vazgeçilmez parçaları arasında en üst sıralarda yer almaktadır. Kimi kadınlar için çanta büyük bir tutkudur. Öyle ki bir kere kullanacağını bile bile tek bir çantaya çok yüksek paralar verebilmektedirler. Yani işin özünde kadın ve çanta arasında erkeklerin anlayamayacağı güçlü bir bağ vardır.

Bayan çanta modelleri modanın değişmez kuralı olarak, sezonun trendlerine göre sürekli değişiklik gösterirlerse de kimi çantaların modası hiç geçmez.

Çanta Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler?

Tabi ki çanta konusu böyle bir sonsuzluk olunca bilinmesi gereken, alırken dikkat edilmesi gereken temel noktalar çanta ne kadar beğenilirse beğenilsin göz ardı edilmemeli. Örneğin bayan çanta tercihi yapılırken yaşınıza uygun bir model tercih edilmeli. Bunun dışında bir diğer önemli husus nerede kullanacağınız konusu; Davete giderken mi? Günlük hayatta mı? Yoksa iş amaçlı olarak mı? Hepsinin çanta tipleri farklıdır. Tabi kış ve yaz aylarına göre çanta renkleri de değişmektedir.

Birkaç örnek vermek gerekirse, sezonunun gözde çiçekli çantalarını, kış aylarında kullanmak çok doğru olmayacaktır. Aynı şekilde yine son dönemlerde moda olan sırt çantası ile gece kulübüne gitmek abesle iştigal bir görüntü ortaya koyabilir. Ayrıca portföy, taşlı bir çanta ile de işe gidilmez değil mi?

 

Facebook Profilinde Paylaş
Etiketler:
Genel
null
Özel Arama
Facebook Grubumuza Katılın

 


Eğer yazıyı beğendiyseniz ya da ekleyecekleriniz varsa, lütfen yorumunuz yazın veya RSS aboneliği ile yeni yazılardan anında haberdar olun.

Yorumlar

Henüz Yorum Yok.

Yorum Yazın

(gerekli)

(gerekli)