Anasayfa / HABER MAGAZiN / Ayak Bakımı Yöntemleri

Ayak Bakımı Yöntemleri

Ayak Bakımı Yöntemleri

Ayak Bakımı Bakırköy ve çevre ilçelerde birçok merkez ve klinikte yapılmakta olan, ayakların hem estetik açıdan güzel görünmesi hem de sağlıklı olabilmesi açısından oldukça önemli bir yere sahiptir. Ayak bakım uygulamaları birçok farlı yöntemler ile ayağın problemlerine yönelik tedaviler ile desteklenerek yapılmaktadır. Özel ve hijyenik cihazlar ile yapılan medikal ayak ve el bakımlarında önemli olan uzman kişiler tarafından işlemlerin yapılmasıdır. Ayak bakımı Bakırköy Beautyderm güzellik merkezimizde birçok yöntem ile yapılmakta e özellikle de diyabetik ayak problemleri olan kişiler için özel sistemler ile uzmanlarımız tarafından kusursuz bir biçimde yapılmaktadır.

Çatlak topuk tedavisi ise yine ayakların hem görünümünü hem de sağlıksal anlamda olumsuz yönde etkilenmesine neden olan rahatsızlıkların başında gelmektedir. Yanlış ayakkabı tercihi ve özellikle de terliksiz yalın ayak gezmekten dolayı meydana gelen topuk çatlakları, kliniğimizde tedavi edilmekte ve mutlaka başlanılan tedavilere ve bakımlara düzenli olarak da gelmek zorunluluğu bulunmaktadır. Aksi halde sadece tek bir kez yapılan ayak bakımları çatlak topuk tedavisi ve diğer uygulamalarda da etkili olmamaktadır. Burada önemli olan tek detay tedavinin aksatılmadan ve sürekli bir biçimde yenilenmesidir. Çatlak topuk tedavisinin ilk aşaması kalınlaşmış olan deri tabakasının yavaşça ve tahrişe neden olmadan özel cihazlar ile inceltilmesidir. Daha sonrasında da özel kremler ve yağlar ile cildin yumuşaması ve soyulması sağlanarak yeni ve yumuşak derinin meydana gelmesi sağlanmaktadır.

Dansçı ayak bakımı da yine oldukça önemli bir ayak bakım uygulaması olmakla birlikte isminden de anlaşıldığı gibi dansçıların ve sürekli ayakta kalma zorunluluğu olan sporcuların ve çalışanların tercih etmesi gereken bir bakım uygulamasıdır. Dansçı ayak bakımı işlemlerinde ayaklarının sürekli ayakkabı ve kapalı ortamlarda bulunmasına bağlı olarak ayaklarda meydana gelen rahatsızlıkları tedavi edilmesi ya da oluşabilecek ayak problemlerine düzenli bakımlar ile önlenmesi sağlanmaktadır. Bu sebeple de dansçı ayak bakımı ve diğer medikal ayak bakım uygulamaları mutlaka düzenli olarak yapılmalıdır. Sizler de ayaklarınıza gerekli bakım ve özeni göstermek için hemen www.beautyderm.net internet sayfamızı tıklayarak randevunuzu almalısınız!

Hakkında: leydi

İlginizi Çekebilir

Çağrı İnşaat İle Kaliteli Bölme Ofisler

  İş yerlerinizi daha etkili kullanmak istemez misiniz? Ofisiniz geniş bir alanda dümdüz olması yerine ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir