Anasayfa / HABER MAGAZiN / Atlas Kalorimetre ve Su Sayaçları

Atlas Kalorimetre ve Su Sayaçları

Atlas Kalorimetre ve Su Sayaçları

Dünya globalleşmeye ve hızlı bir şekilde değişmeye devam ediyor. 40 yıl önce ülke içinde seyahat bile günler süren külfetli bir iş iken artık şehirden şehre gitmek uçak ve hızlı tren gibi her gün gelişen yeni teknolojilerle çok kolay. Bu değişim ve gelişim her alanda aynı hızda ilerlemektedir. İnsanoğlunun yaşadığı altın çağ olarak da nitelendirilen teknoloji devrimi ve hızla büyüyen nüfus artışı doğal kaynakların titiz ve israftan uzak kullanımına muhtaçtır. Tam da bu nokta da su ve ısı gibi olmadığı takdirde insan ırkının yok olmakla yüz yüze kalacağı değerleri koruma ve tutarlı kullanma amacıyla 1995 de kurulan şirketimiz elektronik elektrik sayac tasarımıyla başladığı yolculuğuna yazılım, donanım ve tasarımla devam etmiştir.

Kendini sürekli gelişen teknolojik çağa uyduran şirketimiz kalorimetre, payölçer, su sayaçları ve bunlara ait otomasyon sistemleri üretimi, satışı ve hizmeti ile yolculuğuna emin adımlarla devam etmektedir.

ARGE Merkezi Erciyes üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesinde olan şirketimiz, her geçen gün sağlamlaşan adımlarına 2012 yılında kurumsal yapılaşmasını güçlendirerek ‘Atlas Sayaç ve Ölçü Aletleri Yazılım Otomasyon San. Tic. adını eklemiştir.

Uzmanlaşmasını kalorimetre (ısı sayacı), elektronik ve mekanik su sayaçları ve bunlara ait uzaktan okuma otomasyon sistemleri tasarımı ve üretimi üzerinde yapmayı tercih eden şirketimiz politika olarak enerjinin kaybolmadan aktarımını baz almaktadır. Cihazınızın gücü ve enerji kullanım tutarlılığı bitmeyen geliştirme çalışmalarımızla insanoğlunun yararına sunulmaya devam etmektedir.

Kalorimetre teknik açıdan ortama transfer edilen enerjinin ölçüldüğü ve değerlendirildiği bir cihazdır. Isı transferi yapan her türlü cihazın tüketim değerlerini belirlemesi açıdan işlevsel ve toplum açısından vazgeçilmezdir. Kullandığı enerji miktarını bilmek hatta mümkünse belirlemek isteyen teknoloji çağı insanı hassasiyetini ortaya koymuş, bize de bu hassasiyeti yeni ve gelişen cihazlarla ciddiye almak düşmüştür.

Birçok alanda ihtiyaç duyulan teknolojisi yüksek aletlerimiz tekstilden beyaz eşyaya kadar renkli bir yelpazede kullanılmaktadır. Bu sanayi kuruluşlarına otomasyon lisansı satışı gerçekleştirerek büyüyen şirketimiz ulusal ve uluslar arası faaliyetlerine yenilerini katmaktan çekinmemektedir.

Erciyes Teknopark bünyesinde çalışan onlarca personel ölçme aletleri ve bunların uzaktan okuma sistemleri yazılım,donanım ve tasarım faaliyetlerine ARGE ve İstanbul merkezli ulusal ve uluslar arası pazarlama deneyimlerine devam etmekte ve her an yenilerini katmaktadırlar.

Şirketimiz ‘MID CE’ işaretleme yetkisiyle üretim yapmakta, ısı sayaçlarında ‘EN1434’, su sayaçlarında ise ‘EN14154’ normlarında ürünleri üretmeye ve piyasaya sürmeye devam etmektedir.’ ISO9001:2008’  kalite sertifikasına sahip olmaktan gurur duyan şirketimiz, malzeme ve dizayn yönünden piyasanın en gelişmiş ve teknolojik merkezi olmakta ve haklı gururuna çalışmalarını bırakmayarak devam etmektedir.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından verilen ‘Yetkilendirilmiş Ölçüm Şirketi’ gibi güven temin eden bir belgeye sahiptir. Kalorimetre ve su sayaçları yeni dünyanın devamı ve temiz enerjin doğru kullanımı açısından vazgeçilmezdir. Geleceğe mutlu yüzlerle bakmak isteyen insanoğlunun hayallerini gerçekleştirmek asli görevimizdir. Cihazlarımızı www.atlassayac.com adresinden inceleyebilirsiniz.

Atlas Sayaç ve Ölçü Aletleri A.Ş.

Erciyes Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesi.

3 Nolu Bina No. 38 MelikgaziKAYSERİ

TEL: 0352 224 32 84

FAX: 0352 224 32 85

www.atlassayac.com

E-POSTA: info@atlassayac.com

 

 

Hakkında: leydi

İlginizi Çekebilir

davetiye-modelleri

Düğün Davetiyesi tercihi

  Yaz aylarının gelmesi ile birlikte çiftler düğün davetiyesi arayışlarını her geçen gün daha da ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir