Anasayfa / HABER MAGAZiN / Arama Motoru Uzmanları SEOzone ‘15’te buluşuyor!

Arama Motoru Uzmanları SEOzone ‘15’te buluşuyor!

SEOzone

2013 yılından beri Türkiye’de SEO konusunda başarılı konferanslar düzenleyen SEOzeo bu yıl da unutulmaz bir dijital pazarlama konferansına imza atıyor. 27-29 Kasım tarihleri arasında Şişli Marriott Hotel’de düzenlenecek olan SEOzone’15 Dijital Pazarlama Konferansı’nda dünyaca ünlü SEO uzmanları Türkiye’de ağırlanıyor. Katılımcılar bu uzmanlardan SEO stratejileri ve deneyimleri ile ilgili çok faydalı bilgiler öğreniyor ve düzenlenen workshoplara da katılma imkanına sahip oluyorlar.

SEOzeo bu yıl da geçtiğimiz 2 yılda olduğu gibi dünyaca ünlü SEO danışmanlarını Türkiye’den katılımcılarla bir araya getiriyor. Etkinlikte yer alacak pek çok başarılı SEO uzmanı var. Onpage.org’un kurucusu olan dünyanın en çok tanınan SEO komünitesinde yer alan Marcus Tandler, katılımcılara arama motorlarının dinamiklerinden ve geleceğinden söz ediyor, bu sayede katılımcılar kurumlarının ileride de arama motoru optimizasyonuna adapte olacağını öğreniyorlar. Teknik SEO alanında başarılı çözümler yaratan DeepCrawl’un yönetici direktörü katılımcılarla en çok aksiyona dönen 5 SEO stratejisini aktarıyor, bu konuşma katılımcılara bu örnekleri kurumlarına uyarlama şansı veriyor. Dünyaca ünlü SEO ölçümleme firmasının kurucusu Cosmin Negrescu ise SEO datalarının ölçümlenmesi ve raporlanması ile ilgili deneyimlerini katılımcılarla paylaşıyor. Tüm bu isimlerle birlikte SEO da performansın öneminden de SEMrush eski yöneticisi Alexsandra Tachalove ve İtalya SEO komünitesinin önemli üyesi Andrea Pernici bahsediyor.

SEOzone ve Contentzone Oturumları

SEOzone’15 Dijital Pazarlama Konferansı oturumları 27 Kasım Cuma günü Şişli Marriott Hotel’de start veriyor. Konferansın açılış konuşmasını Türkiye’nin en inovatif ajansı olan SEOzeo’nun kurucusu Yiğit Konur yapıyor. Marcus Tandler, Marcus Thomas ve Richard Millington’ın yaptığı konuşmaların ardından gün sonunda kapanış konuşmasını da yine Yiğit Konur semantik anahtar kelime analiz sunumu ile yapıyor.

27 Kasım’daki oturumların sona ermesi ile 28 Kasım Cumartesi günü Türkiye’nin ilk uluslararası içerik pazarlaması konferansı olan Contentzone başlıyor. Contentzone’da ise Anum Hussain, Hannah Smith ve Jubith Lewis gibi dünyaca ünlü isimler içerik pazarlamasının arama motoru optimizasyonundaki önemini paylaşıyor.

Contentzone etkinliğinde dünyaca ünlü uzmanların yanı sıra içerik.com kurucusu Tuğçe Seven ve Yemeksepeti’nin içerik odaklı iştiraklerinden yemek.com ürün müdürü Batuhan Apaydın da katılımcılarla bir araya geliyor.

Workshoplar

Katılımcılarla hepsi birbirinden değerli teorik bilgilerin paylaşımından sonra workshop çalışmaları düzenleniyor. Uygulamalı workshop çalışmaları ile katılımcıların ufku genişliyor ve teoride verilen tüm bilgilerin pratikte nasıl uygulanacağına dair fikir sahibi oluyorlar. Workshop etkinliklerinde ise DeepCrawl’dan EMEA pazarı sorumlusu Tristan Pirouz, Searchmwtrics’ten Shayam Dattani ve SEMrush’tan Elizaveta Lavrienko gibi isimler katılımcılarla bir araya geliyor ve deneyimlerini aktarıyorlar.

Konferans ile ilgili tüm detaylı bilgilere ve konferans biletlerine www.seozeo.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Hakkında: leydi

İlginizi Çekebilir

davetiye-modelleri

Düğün Davetiyesi tercihi

  Yaz aylarının gelmesi ile birlikte çiftler düğün davetiyesi arayışlarını her geçen gün daha da ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir