Anasayfa / APPLE 6S AKILLI TELEFON

APPLE 6S AKILLI TELEFON

 

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte bilgisayarlar, akıllı telefonlar ve tabletlerde de büyük yenilikler gözlenmektedir. Gelişen her şey beraberinde birçok yeniliği de beraberinde getirirken hayatımızı kolaylaştıran akıllı telefonlar son teknoloji ile üretilmiş cihazlardır. Akıllı telefon üreticisi, geliştiricisi ve satıcı olan Apple üstün özellikleri ve eşsiz tasarımın birleşimi olarak İPhone 6s modelini piyasaya sürmüştür. Akıllı telefonlara farklı bir bakış açısı getiren 6s ince tasarımı ve görünümü ile dikkatleri üstüne çekmiştir.

Birçok farklı model ve markanın üretiminde bulunduğu akıllı telefonlar farklı boyutlarda yer alan birçok teknik donanıma sahip cihazlardır. İPhone 6s 16 GB dâhili belleği, 1. 4 GHz CPU hızı, çift çekirdekli işlemcisi, 8 MP kamerası ve 4. 7 inç ekran boyutu ile akıllı telefonlarda arasında fark yaratacak bir tasarımın birleşiminden oluşmuştur. Diğer İPhone modellerden en büyük farklı olarak boyutunun ve görünümün büyük ölçüde değişiklik gözlendiği s6 modeli özellikleri bakımından da farklılık göstermektedir.

Hayatımızı değiştirecek olan birçok özelliği ve eşsiz tasarımı ile harika bir görüntüye sahip olan İPhone s6 Apple A8 işlemci türüne sahip bir akıllı telefondur. Geniş ekranı ile geliştirilmiş özellikleriyle dikkat çeken s6 hızı ile de dikkat çeken birçok özelliği içinde yer almaktadır. Bir akıllı telefonda ihtiyaç duyabileceğiniz birçok özelliği olan İPhone s6 telefonuna kolayca http://www.bilio.com/cep-telefonu-c3277/apple-iphone/6-16gb-p203987707/ sitesinden erişerek uygun fiyatlara satın alabilirsiniz.

Hakkında: leydi

İlginizi Çekebilir

burun-estetigi

Dolgu burun Estetiği

Estetik; zarafetin, duruşun, bakışın ve duruşun temel ismidir. Konuşma ve duruş ile de estetik görünebilirsiniz. ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir