Anasayfa / Alerji Astım ve Öksürük için Kara Turp Bal Kürü

Alerji Astım ve Öksürük için Kara Turp Bal Kürü

Alerji Astım ve Öksürük için Kara Turp Bal Kürü
24 Şubat 2011 Perşembe günü Seda Sayan’ın sunduğu Sabahın Sedası programına katılan Profesyonel. Dr. Ahmet Maranki, alerji astım ve öksürük amaçlı siyah turp kürü konusunda açıklamalarda bulundu.

Özellikle öksürük meselesi yaşanan çocukların ve alerjik astım rahatsızlıkları olanların uygulaması gerekli olan siyah turp kürü oldukça pratik yapılan ve uygulaması temel bir kürdür.

Kara turp yapraklı üst bölümünden kesildikten sonra içi oyulur. ileri ki zamanlarda bal içini oyduğumuz turp içine konur ve kesilen üst kısmı bir daha üzerine kapatılır. alt sapı kesildikten sonra boş su bardağının üzerine konur. Geceden hazırladığımız süre sabaha civarı turp içerisinden geçen bal bardağa dolacaktır.
Çocuklarda öksürük ve ateş varsa, erken elde edilen küre sıcak su ilave ederek 1 su bardağına bitirir ve biraz zencefil ilave ederek çocuğa içirilebilir. En geç 7 gün içinde çocukların yakıntıları azalacak ve kaybolacaktır.

Hazırladığımız bu siyah turp kürü, kuru öksürüğü olanlar, troid rahatsızlığı olanlar, astım, alerji olanlara müthiş bir şifa kaynağı olacaktır.

Ayrıca siyah turp amaçlı bir öbür kürümüz,
Eğer üstteki kürü uygulayamıyorsanız, 2 tane ortada boy siyah turp rendelenir ve yarım litre civarı su içinde 5 dk civarı kaynatılır.

Kara turp kürünü 2 yaş üzeri yaşanan herkes uygulayabilir. Siyah turp kürü yukarıdaki rahatsızlıkların dışarısında uyku sorunları, bağışıklık sistemini kuvvetlendirmek amaçlı bitkisel iyileştirme olarak da kullanılabilir.

Bu içerik, Bitkisel Diyet sitesi amaçlı, ahmet maranki siyah turp kürü, öksürük amaçlı siyah turp kürü, astım amaçlı siyah turp kürü, ballı siyah turp kürü, siyah turp faydaları, siyah turp suyu faydaları konusunda genel bilgi vermek amacı ile yayınlanmıştır. İzinsiz kopyalanması ve kaynak göstermeden diğer site ve basin araçlarında kullanılması yasaktır.

Hakkında: admin

[

İlginizi Çekebilir

enerjisa

Online Abonelik İşlemleri ile Gelen Kolaylıklar

  Taşınma veya ev kurma hususunda elbette birtakım teknik işlemler karşınıza çıkıyor. Elektrik aboneliği açtırma ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir