kadınlar kulübü


Uygun Fiyata ve Kaliteli Kol Saatleri

7-24

Kıyafetlerimizin en özel aksesuarlarından olan kol saatleri, birbirinden şık modelleri ile adeta göz kamaştırıyor. Deri kordonlar başta olmak üzere binlerce çeşit seçeneği bulunan kol saatlerini, hem bayanlar hem baylar büyük bir beğeni ile kullanıyorlar. Severek takılan takıların başında gelen kol saatlerini, genelde kıyafetlerimize ve tarzımıza uygun şekilde almaya çalışırız. Özellikle erkeklerin asla vazgeçemedikleri özel eşyalarından biridir. Koleksiyon haline getirecek kadar çok sevilen kol saatlerinde uygun fiyat.

En yeni model ve tasarımların yer aldığı online alışveriş sitesinde, birbirinden farklı kol saatlerine rastlayacaksınız. İsterseniz kıyafetlerinizin özel tamamlayıcıları olarak kullanın, isterseniz sevdiklerinize hediye edin. Ama bakmadan geçemeyeceğiniz bu ürünleri, incelemenizde yarar var. Bildiğiniz ve tanıdığınız markaların ürünleri olan kol saatleri, uygun fiyatlarda satılıyor. Sitemizden dilediğiniz zaman inceleyebileceğiniz bu ürünleri çok beğeneceksiniz.

hayatınızın alışveriş sitesi olacak. Aklınıza gelebilecek tüm ürün ve aksesuarları bulabileceğiniz bu sitede yok yok. Online alışverişlerinizde tercih edebileceğiniz en güvenilir internet sitesi olan 724tikla.com’dan alacağınız hiçbir üründe pişmanlık yaşamayacaksınız. Yüzde yüz orjinal markalardan oluşan onlarca kol saatleri ile modaya ayak uydurmanın ve bütçenizi karlı kullanmanın avantajlarını yaşayacaksınız. Bayan erkek dilediğiniz modellerde tercih yapabilirsiniz.

Yüzde 50’ye varan indirimlerin yapıldığı alışveriş sitesinde, binlerce ürün seçeneği sadece bir tık uzaklığınızda. Taksit imkanları ve ucuz fiyat seçenekleriyle istediğiniz ürün sadece 3 iş günü içinde kapınızda. Giyim, ayakkabı, aksesuar, ev ürünleri, elektronik eşyalar, pet shop, kitap, hediyelik eşyalar ve çok daha fazlası. Yüzde yüz müşteri memnuniyeti yaşanan alışveriş sitemizi tanıdığınızda, başka sitelere ihtiyaç duymayacaksınız. Her türlü ihtiyacınızı karşılayabilecek alışveriş seçeneğine ve ürün kapasitesine sahip bu sitede, yılın 365 günü indirim var.

Facebook Profilinde Paylaş
Etiketler:
Genel

Takı modelleri nasıl seçilmeli

 pr_01_4369_max

Kadınlarda takı sevdası olduğu sürece pahalı yada ucuz hoşuna gitmeye görsün. Takı deyince adeta akan sular durur bayanlar için.  Bildiğim bazı kişiler evinde birçok yüzüğü bile olsa hala yeni yüzük sevdasından vazgeçemiyor.  Takı modelleri her sene yeni tasarımlarla zamana karşı yenileniyor. Mükemmel tasarımlar göz doldurmaya devam etmektedir. Her birey bizzat yepyeni ve de çeşitli tasarımlar arasından en iyi şeçimi  yapabilmek adına kendine yakışan modelleri  tasarımlar arasından seçmeye çalışıyor.  Zümrüt, bildiğiniz gibi kımetli tek taştır ve her kadın bu kımetli taşı boynunda taşımayı arzu eder. Bu kımetli taş insanda farkındalık yaratmaktadır. Kadınlar esasında yer aldığı özel mekanlarda ve de katıldığı mühim organizasyonlarda  etrafındaki kişilerin beğenisini arzu eder . Fakat bu her zaman kolay olmayabilir. İnsanların hem kıyafetleri  ve ayakkabı uyumları aynı zamanda  birlikte seçtikleri aksesuarlar bu noktada çok aşırı önem taşımaktadır. Her kadının kendisi için beğendiği ve de almak istediği takı modelleri vardır. Bu sebeple de her insan öncelikle uyumlu ve kendine yakışan bir giyim zevkine sahip olmalıdır. Mesela bazı kadınlar normal yüzükten hoşlanırken bazılarıda parmak ucu yüzük modellerini tercih etmektedir. Ama genelde tektaş pırlanta dediğinizde aklınıza hediye geliyor değilmi.  Önemli günlerde veya erkekler kendilerini affettirecek bir suç işlediklerinde ilk akla gelen takının en başında gelir. Ama gündelik kullanım için hem daha ucuz hemde kıyafetlerinize uyumlu emitasyon modelleri tercih edebilirsiniz.  Mesela örgü bir bileklik veya bir şanş kolyesi gibi.

pr_01_4948_max

pr_01_4876_max

Facebook Profilinde Paylaş
Etiketler:
Genel

BEŞ TAŞ PIRLANTA YÜZÜKLER MODA

Beş taş pırlanta yüzükler oldukça afili pırlanta modellerindendir. Genellikle evliliğin ileriki yıllarında tercih ediliyor olsa da, aslında üzerinde bulunan 5 adet taşın anlamı aşk, içten bağlılık, huzur, yüreklilik ve berekettir. Bu duyguları taşıdığınızı, iletmek istediğiniz hayat arkadaşınıza alacağınız 5 taş pırlanta, sizin için bu görevi layıkıyla üstlenecektir.
Beş taş pırlanta, görenleri büyüleyecek, bulunduğu her ortamda dikkatleri üzerine çekecek kadar gösterişlidir. Bunun sebebi elbette bir değil beş ayrı pırlantayı birden üzerinde taşıyor olmasıdır. Bu nedenle, beş taşlı pırlanta takıyor olmak, bir ayrıcalıktır. Sanki bir taç gibi parmağınızı süsleyecek pırlantalar, görenlerin gözlerini sizden alamamasını sağlayacak.
Beş taş pırlanta yüzüklerin pek çok modeli bulunmakta. Ancak pırlanta yüzük satın alınırken dikkat edilmesi gereken önemli ayrıntılar da bulunuyor. Örneğin bir pırlantanın büyük görünüyor olması onun gerçekte büyük ve değerli olduğu anlamına gelmez. Zira pırlanta kesim teknikleriyle dışarıdan bakıldığında büyükmüş hissi uyandırabilir. Onu büyüklüğü konusunda değerli kılacak olan şey, karat olarak ifade edilir. Yani yoğunluğu diyebiliriz. Alınan pırlantanın karatı ne kadar büyükse yüzük o kadar değerli ve o değerde de pahalı olacaktır. Bir karat ortalama 200miligram eder.
Öte yandan almak istediğiniz pırlantanın ışıltısı da o pırlanta hakkında size ip ucu verecektir. Ne kadar çok ışıldıyorsa o kadar iyi bir taş olduğu anlaşılacaktır. Ve elbette sertifikalı bir pırlanta yüzük almak da dikkat edilmesi gereken, öncelikli kurallardandır. thales pırlanta ‘da sertifikalı, aradığınız kriterlere uygun pek çok kaliteli ve güvenilir pırlanta bulmanız mümkün.
Sertifikalar pırlantanın sertifikası ve ürünün sertifikası olmak üzere ikiye ayrılır. Bu sertifikalar pırlantanın rengini, berraklığını, ağırlığı ve benzeri bilgileri içerir. Şayet 0.30 karat ve üzeri pırlanta alacaksanız uluslararası sertifikaya sahip olmasına özen gösteriniz.
Uluslar arası sertifikalar
HRD (hoge raad voor diamand): Belçika
GIA (Amerika gemoloji enstitüsü): Amerika
IGI (uluslararası gemoloji enstitüsü) : Belçika
AGSL (Amerikan mücevher sosyetesi laboratuvarları) : Amerika
IDL (Uluslararası pırlanta laboratuvarları

Facebook Profilinde Paylaş
Etiketler:
Genel

Tek Taş Yüzük Modelleri

 Pirlanta-Tektas-Yuzuk
Yüzükler kadınların değer verdikleri ve simge haline getirdikleri vazgeçilmez aksesuarları haline gelmiştir. Evlilik gibi kutsal görülen bir günün anlamı en iyi şekilde tek taş yüzük ile birlikte zarif parmaklarınızda taşınarak simgelenir. Kaliteli ve şık tasarımları ile büyüleyici özelliğe sahip bu yüzükler sayesinde tarzınızı farklı bir şekilde ortaya koyabilirsiniz.

Hediye almak isteyen ve özellikle evlilik arifesinde olanlar için iyi bir alternatiftir. Yüzük modellerinin tek taş işlemeli olanlarının üzerlerinde yer alan desenler de kadınları büyüleyecek özelliğe sahiptir. Ufak desenli ve işlemeli modeller dışında sadelikten taviz vermeden de seçiminizi yapabileceğiniz yüzükler bulunmaktadır.

Tek Taş Yüzük Fiyatları

Yüzük modelleri işçiliğine, taşın kalitesine ve satın aldığınız yere göre değişkenlik gösterebilmektedir. Günümüzde artık her bütçeye uygun şekilde tasarlanan tek taş yüzük olduğu için bu konuda fazla sıkıntı yaşamazsınız.

Özellikle ünlü yüzük satışı yapan firmaların düzenli olarak gerçekleştirdiği kampanya dönemlerini takip ederseniz en lüks yüzüğü en uygun fiyatlara satın alabilme avantajlarından sizler de yararlanabilirsiniz. Bayanlar için bir tutku haline gelen bu yüzüklerin hediye edildiği takdirde ise fiyatı paha biçilemez şekilde değerli olmaktadır. En değerli varlığınıza armağan ettiğiniz bu yüzükler sayesinde ilişkinizi bir üst seviyeye taşıyabilir ve daha iyi bir samimiyet yakalayabilirsiniz.

 

Facebook Profilinde Paylaş
Etiketler:
Genel

Düğün Takısı Seçiminde Dikkat Edilmesi Gereken Unsurlar

 

Düğün iki insanın bir ömür boyu bir arada yaşayışını kutlamak için organize edilir. Bu törende küçük hediyelerin yanında bir de düğün takısı alınır. Genelde bu tarz takılar düğün sahipleri tarafından temin edilir. Ancak takı alınacağı zaman yapılacak tercihlerin önemi büyüktür.

Genelde düğün takıları günlük kullanıma pek uymaz ancak yine de bir ömür boyu kullanılabilirlik taşısın isteniyorsa modası geçmeyecek kaliteli bir tasarıma sahip takılar alınmalıdır. Altın renginden çok fazla hoşlanılmıyorsa örneğin, beyaz altın tercih ederek daha kullanışlı bir takı alınabilir.

Takı ve Alyanslarda Tercih Edilmesi Gereken Güvenilir Firmalar 

Kuyum ve kuyumculuk sektöründe mağaza alışverişleri genelde sertifikalar ile yürütüldüğünden çok büyük bir sıkıntı yaşanmaz. Fakat dikkat edilmesi gereken bazı durumlar oluşabilir. Örneğin herhangi bir kuyumcuda normal fiyatının çok çok altında satılan bir takıya gözü kapalı güvenmemek gerekir.

Düğün takısı alımında firma seçimi büyük bir önem taşır bu yüzden. Firmanın güvenilirliği, kalitesi hem maddi hem de manevi anlamda zarara uğramayı önleyecek kriterlerdendir.

Takı Alımından Önce Araştırma Yapmanın Gerekliliği

Takı alımında önceden araştırma yapılması hiç bilinmeyen bir sektörde güvenilir firmalara ulaşmayı kolaylaştırır. Özellikle hiç aşina olmadığınız bir sektörse kuyum ve kuyumculuk, araştırma yaparak hangi firmaların ürünlerinin kaliteli, uzun süreli kullanıma müsaade eden tasarımlara sahip olduğunu öğrenebilirsiniz.

Facebook Profilinde Paylaş
Etiketler:
Genel
null