kadınlar kulübü


Tesettür Elbise Nasıl Seçilmeli

zumrut-beli-tasli-abiye
Son zamanlarda bayan giyim modasında tesettür giyim etkisi fazlasıyla öne çıkıyor. Farklı tasarımları ile dikkatleri üzerine çeken ve bayan giyim modasını şekillendirmekte olan tesettür giyimde farklı tasarımlara sahip olan kıyafet seçenekleri ile bayanlar her alanda tesettür şıklığını en özgün ve en etkileyici şekilde yansıtabilme imkanına sahip olabiliyor. Bu gibi etkilere sahip olan tesettür giyim modasında özellikle de son dönemlerde tesettür elbise modelleri sıklıkla kullanılıyor, tesettür elbiseleri için bu linke tıklayın.

Yaşamın her alanında elbise rahatlığını hem modaya uygun hem de tesettür şıklığında bir arada yaşayabilme imkanına sahip olunabilmesi açısından tesettür elbise modelleri oldukça yoğun şekilde ilgi görüyor. Bayanların şık ve etkileyici tasarımlara sahip olan tesettür elbiseler arasında doğru seçimler yapabilmesi için kesinlikle dikkat edilmesi gereken oldukça önemli etmenler bulunuyor. Günümüzde artık bayanlar şık bir tesettür kombini için genel olarak tesettür elbise modellerini kullanmayı tercih ediyor.

Günümüzde artık tesettür giyim koleksiyonları içerisinde ön plana çıkmakta olan farklı tesettür elbise modelleri hem yaz hem de kış sezonlarında etkileyici görsellikler sunan farklı model seçenekleri bulunuyor. Bu gibi farklı seçeneklerin bulunuyor olması da bayanlara önemli avantajlar sağlamaya devam ediyor. Günümüzde artık bayanlar kendi vücut yapılarına göre yapacakları doğru tesettür elbise seçimleri ile her alanda hem rahatlığı hem de zarif ve özgün bir şıklığı yakalayabilme fırsatlarına sahip olabiliyor ki bu durumda günümüzde son derece yoğun şekilde yeni nesil tesettür elbiselerinin kullanılmasına neden oluyor, daha fazla bilgi için nurtuba.com.tr sitesini ziyaret edin.

Tesettür elbise modellerinin seçiminde dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardan birisi de kesinlikle tesettürün en popüler ve en trend giyim modası detaylarını dikkat etmeleri gerekiyor. Özellikle de bayan giyim modasını en etkileyici tasarımlarına çok daha kaliteli ve çok daha başarılı bir şekilde yansıtabilme imkanına sahip olabiliyor. Bu durumda son derece yoğun şekilde tesettür elbiselerinin bayanlar tarafından kullanılmasına yol açıyor.

Farklı tasarımların bulunuyor olması da bayanların seçimleri sırasında önemli kolaylıklar ve avantajlar sağlıyor. Bu zengin alternatif çeşitliliğinin bulunuyor olması da oldukça yoğun şekilde tesettür elbiselerin yaşamın her alanında kullanılmasına neden oluyor.

Facebook Profilinde Paylaş
Etiketler:
Genel

Gelinlik seçimi tüyoları

2012 gelinlik

            Bir evetle şekillenen yeni hayatlar bu kararlarını çok özel bir davetle sevdiklerine duyurur ve düğün günü denen bu davetin en gaz alıcı kadınları en güzel gelinlikler içerisinde yer alan gelinler olmaktadır. Her genç kız kendi düğününün kraliçesi olmak ister, hatta düğün tarihinden aylar öncesinde gelinlik modelleri belirlenir ve dikimine başlanır. Aslında bu bir bakıma doğru bir davranıştır. Düğün telaşının yaşandığı günlerde gelinlik seçimi yapmak ve özellikle diktirmek oluşabilecek sorunlar nedeni ile yetişmeyebilir.

Ten renginize, kilo ve boy oranlarınıza göre modeller seçmeli ve özellikle düğün mekanına uygun gelinlikler seçmekte çok önemli olmaktadır. Seçtiğiniz modelin provalarında mutlaka ayakkabılarınızı ve iç giyim eşyalarınızı da götürmek çok önemli olacaktır. Provalarda yürümenin yanında dans ve oturma gibi farklı denemelerde yaparak gelinlikte oluşabilecek duruş bozukluklarının giderilmesi sağlanmalıdır.

Model olarak straplez gelinlikler yaz gelinleri için hoş bir seçim olabilir, mevsimlerin duruma göre üzerine şık bir bolero kullanılabilir. Diz üstüne kadar dar gelen modellerin bu kısımdan sonra tüllerle kabartılması da modern seçimler arasında yer alabiliyor. Sırt dekolteli gelinliklerde uzun kollu modeller tercih edilebilir ve etek uçlarına kadar kullanılan dantel detaylar gelinlere zarif bir kuğu edası katabilir. Bununda tüllerin belden üst kısımlarda başlayan modeller de bulunmaktadır. Bu modellere ve çok daha fazlasına ve sizi yansıtan çok özel modellerle düğününüzün en göz alıcı kadını siz olabilirsiniz.

Facebook Profilinde Paylaş
Etiketler:
Genel

GÖZ ALICI DÜĞÜN İÇİN SAÇ MODELLERİ

           

Kadınlar günlük kullanımlarda dahi şık görünen uyumlu saç modelleri tercih ederken bembeyaz gelinlikle içerisinde en mükemmel olabilmek adına daha estetik modeller tercih edilir. Bu alanda düğün için saç modelleri arasında dağınık topuzlar harika modeller olmakta ve aksesuarlarla süslenen modeller çok daha çekici hale gelmektedir. Enseden toplanmış gül şeklindeki topuzlarda özellikle kır düğünleri için doğal modeller arasında olacaktır.

Yan topuzlara romantik detaylar katabilmek adına yaprak aksesuarlar kullanılabilir, ombreli saçlarda dağınık abiye topuzlarda hoş uyumlar yakalanabiliyor. Daha kalabalık salon düğünleri için gül ya da çiçek şeklinde saçlarda tercih edilebilir. Bu modellerde aksesuar ihtiyacınız olmayacaktır. Örgülerle birleşen yüksek topuzlar şık ve zarif gelinler oluştururken ışıltılı aksesuarlar kullanılarak elde edilen ensede dağınık topuzlarda çok fazla tercih edilen düğün için saç modelleri arasında yer alır. Balık sırtı modeller etkileyici makyajlarla tamamlandığında sırt dekolteli gelinliklerle çok hoş bir uyum yakalayabilirsiniz.

Yapacağınız topuzları örgüler ile hareketlendirebilir, yanda toplanan topuzlar içinde aralardan gelen örgüler şık seçimler olabilir. Vintage modeller 60’lı yılların efsane yan topuzları olmakta, bunun yanında hacimli topuzlar gibi kabarık saç modelleri de gelinlere çok yakışacak modeller arasındadır ve şehir bilgisini alabileceğiniz gibi hizmet içeriğini de öğrenebilir ve ne kadar zaman önce firma ile iletişime geçilmesi hakkında da detaylar bularak araştırmalarınızı çok daha kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Facebook Profilinde Paylaş
Etiketler:
Genel

Yeni Sezonda Gelinlik Sektöründeki Gelişmeler

gelinlik-modelleri

Gelinlik giyme olayı, gelin adaylarını bir hayli heyecanlandıran ve üzerine titredikleri bir durumdur. Düğünlerine 3-4 ay kala, belki de daha öncesinden gelinlik modellerini araştıran ve tarzına en uygun gelinlik modelini seçmeye hazırlanan gelin adayları; bazen maddi imkansızlıklar nedeni ile gelinlik almakta sıkıntı çekebiliyorlar ve doğal olarak da büyük bir üzüntü yaşıyorlar. Ancak bunun için üzülmenize gerek yok, kiralık gelinlik seçenekleri sayesinde artık satın almadan da; hayalini kurduğunuz düğünü yaşayabilir ve istediğiniz gelinliği giyebilirsiniz. Özellikle bu sene 2014 yılı için özel olarak üretilmeye başlanmış ve piyasaya sürülmeyi bekleyen gelinlik modellerinin çeşitliliği sayesinde aradığınız gelinliği bulabilecek ve kiralama olayı sayesinde de düğününüzde maddi sıkıntıya girmeden üzerinizde taşıyabileceksiniz.
Gelinlik modelleri 2014 yılında dantelli, straplez, kabarık, mini, tesettür, sırtı açık bir sürü gelinlik modeli yer alıyor. Moda avcıları tarafından özel olarak hazırlanmış ve piyasaya sürülmeyi bekleyen gelinlik modellerinin tanıtımlarına ise; özellikle internet üzerinden yapılan reklamlarla başlanıldı. Gelin adaylarının büyük bir çoğunluğu ise; vakit kaybetmeden bu modelleri incelemeye aldı. Bundan önceki senelerde gelinlik modelleri konusunda sıkıntı yaşayan, aradığı bedeni ve modeli bulamayan gelin adaylarının yaşadıkları sıkıntıları; 2014’te evlenecek olan gelin adayları yaşamayacak. Ayrıca bütün modelleri ve bedenleri ile piyasaya sürülen gelinlik modellerini de, kiralık gelinlik hizmeti sayesinde, çok uygun bir fiyatla düğünlerinde giyebilecekler. Böylece hayal ettikleri gibi bir düğünü yaşama ve hayallerindeki kadar güzel bir gelin olma şansına da sahip olacaklar. Düğünlerinde herkes tarafından beğenilerek, ilgi odağı haline gelecekler.
Gelin adayları için düğünün kusursuz olması, gelinliğin içlerine sinmesinden geçiyor. Bunu bilen modaevleri de bu sene çok hoş gelinlik modelleri ortaya çıkarmış bir şekilde alıcıları ile buluşacakları anı bekliyor.

Facebook Profilinde Paylaş
Etiketler:
Genel

Abiye Gece elbisesi Modelleri


Yaz mevsimi demişken akla ilk gelen şeylerden biri de abiye sezonunun açılması oldu. Pırıl Pırıl tercih edeceğiniz şık gece elbisesi modelleri sizleri bekliyor. Gece elbisesi, kadınları çok şık ve zarif gösteren en ışıltılı kıyafetlerdir. … Abiye kıyafet modeli seçerken iddialı bir kıyafet almak isterseniz araştırmanızı iyi yaplaısınız.

Facebook Profilinde Paylaş
Etiketler:
Genel
null