kadınlar kulübü


Lazerle Ben Alma hakkında

lazer-epilasyon
Lazerle ben alma, yüz bölgesinde ve  vücutta oluşmuş genelde görüntü açısından rahatsız eden ve melanin pigmentinin yoğun bir halde tek bir yerde oluşmasıyla oluşan benleri  lazerle yok etme işlemidir. Bu tedavinin  en önemli avantajı kısa sürede olması  ve ağrısız, acısız bir şekilde uygulanmasıdır.  Lazerle ben alma genelde  Fraksiyonel Karbondioksit Lazer cihazları ile hızlı, dikişsiz acısız ve kanamasız olarak tek seansta silinmesidir.

Lazerle ben alma  : Cildimizde bulunan  nevüsler doğuştan olacağı gibi sonradan da oluşabilir, genelde siyah, kahverengi renkte olurlar.  Lazerle ben alma işleminde uygulama alınacak ben sayısına göre değişmekle birlikte genelde çok kısa sürer. Bu benler lazer ile buharlaştırılarak yok edilir. Özellikle cerrahi bir işlem olan ben almanın lazerle ağrısız, dikişsiz ve hızlı bir şekilde alınması ve çok hızlı bir şekilde iyileşme sağlanması Lazerle ben alma işleminin çok yaygın olmasını sağlamaktadır.

Lazerle ben silme 
işlemi yüzde bölgesinde veya vücutta oluşmuş nevüsler ve kişileri estetik  açıdan   rahatsız eden benler, tek seansta lazer cihazı ile yok edilebilektedir.Ameliyatsız dikişsiz ve ağrısız olarak uygulanabilmektedir. Göz çevresindeki benler de bu şekilde lazerle temizlenebilir. Göz çevresindeki oluşan estetik açıdan rahatsızlık duyduğu göz altındaki yağ bezeleride lazerle basitçe temizlenebilir.
Lazerle ben silme işlemi lokal anesteziyle yapılır. Lazer tedavisinden sonra iyileşme 1 hafta içinde oluşur. Bir kaç ay sonra doku eski haline döner.

Facebook Profilinde Paylaş
Etiketler:
Genel

DOĞAL CİLT BAKIMI VE CİLT BAKIMI

cilt-maske

Öncelikle her kadının kendine ait olan çeşitli güzellik sırları mevcuttur. Bütün kadınlar güzeldir. Ama bakımlı ve doğal kadınlar daha güzeldir. Bazı bayanlar aşırı bakım yapar, bazıları ise doğallığı tercih ederler. Evinizde bulabileceğiniz malzemelerle hazırlayabileceğiniz çeşitli bakım önerilerini sizlerle paylaşmaktayız. Muhtemel bu malzemelerin hepsi evinizde mevcut Doğal cilt bakımı her kadının kolayca uygulayabileceği güzellik sırlarını içermektedir. Gün geçtikçe kadınlar ciltlerine daha önem vermeye ve bu konu hakkında çeşitli uygulamalarda bulunmaya başlamışlardır. Bununla birlikte doğal cilt bakımı yani doğal yollarla hazırlanan yöntemleri daha çok tercih etmektedirler. Bu sayede birçok problemlerin üstesinden gelmek çok kolay ve zahmetsizdir. Doğal olan bu yöntemler sayesinde cildimizde oluşan lekelerimize, kırışıklıklarımıza, Siyah noktalara, aşırı yağlanmaya, gözaltı morluklarına ve birçok sorunumuza da bu sayede çağre bulmuş olacağız. Hazırlanması ise çok kolay olan bu uygulamalar sayesinde güzel sonuçlar elde edeceksiniz ve kendinize olan güveniniz daha da artacak.

 

Günümüzde özellikle sonbahar aylarında cildimiz sert rüzgârlar nedeniyle ve aşırı derecedeki soğuklar nedeniyle ciddi bir şekilde kurumakta ve nemini kaybetmektedir. Nemi kaybolan bir cilt yaşlanmaya mahkûm dur. Unutmamamız gereken cildimizin tipi ne olursa olsun fazla güneşlenme, mevsim değişikliği ve hormon değişiklikleri nedeniyle hassasiyetlik yaşayabiliriz bunu unutmamalıyız. Bunun için de önlemler almalıyız. Önemli olan bir diğer öneri ise karakterini ve cinsini belirleyeceğiniz cildinizin belirlemiş olduğunuz verilere göre uygun bakım şekli uygulamanızdır. Eğer cildinizin tipi yağlı ise sadece sabunla temizlemek yeterli olmayacaktır. Cildimizin her daim temiz olması lazım bununla birlikte cilt bakımı kadınların vazgeçilemez uygulamalarındandır. Eğer karma bir cildiniz var ise bakımı en zor bir cilde sahipsiniz demektir. Bunun içinde önerileri takip etmenizde ve size uygun cilt bakım önerilerini takip etmenizde fayda var. Cilt bakımının çok çeşitli uygulama alanları vardır. Hazır olan kremleri almak yerine kendinizde bu kremleri hazırlayabilirsiniz. Cildinizde oluşan lekelere, siyah noktalara cildimizdeki sarkmalara ve aşırı yağlı ciltlere göre ayrıca güneş lekelerine karşı daha birçok öneriler bulunmaktadır. Sivilce problemlerimize çok etkili çözümler bulabiliriz.

 

Facebook Profilinde Paylaş
Etiketler:
Genel

MEME BÜYÜTME OPERASYONU HAZIRLIKLARI

meme-buyutme
Size yapılacak olan meme büyütme operasyonu sonuçları tamamen sizin şansınıza sorulacak sorulara ve sizin sağlık durumunuza bağlıdır. Doktorunuz yapacağı operasyon için hem size sorular sorar hem de muayene ve tahlil kontrollerinden geçirir. Doktorunuza karşı ne kadar net olursanız geçireceğiniz operasyonun başarı şansını o kadar yükseltmiş olursunuz. İşte doktorunuzun size soracağı bazı soruları

Buna ek olarak da doktorunuz belirli olasılıkları göz önünde bulundurmak için sizinle

Daha önce de dediğimiz gibi meme büyütme operasyonları hem sağlık hem de estetik amaçlı olabilirler. Bunun için de doktorunuzla sadece bu konularda değil, operasyonda kullanacağı narkoz, protezler, hangi bölgeye ne şekilde yerleştirileceği, ameliyat öncesi ve sonrası yapılması gerekenler, protezlerin garantisi, iyileşme süreci gibi faktörleri de görüşmeniz çok önemlidir. Meme büyütme ameliyatı hakkında daha fazla bilgi almak için ziyaret edebilirsiniz. Aynı zamanda bu faktörleri ve operasyona etkisini de mutlaka doktorunuzla görüşüp bir ortak noktada buluşun. Aklınızdaki bütün soruları doktorunuza mutlaka sorun. Vereceği bilgileri dikkatle ve gerekiyorsa not alarak dinleyin ve uygulayın. Hem operasyonun başarısı hem de bu başarının uzun ömürlü olması için sizin doktorunuzun direktiflerine uygun davranmanız çok önemlidir. Unutmayın zorluk olmadan güzellik de olmaz.

Facebook Profilinde Paylaş
Etiketler:
Genel

Günlük Bakımda öneriler

 

Yulaf Polisakaridi, Kigalia Africana ve Çavdar Özü içeriği ile etkili bir kullanım sunan ve kısa sürede etkisini gösteren bu ürün, sıkı ciltlere sahip olmanız için sizlere yardımcı oluyor. Günlük bakım için yanımdan ayırmadığım bir ürün olduğunu söyleyebilirim ve uzun zamandır da sorunsuz bir şekilde kullanıyorum. Arkadaşımın tavsiyesi ile bu ürünü satın aldım ve gerçekten memnun kaldığım için sizlere de tavsiye ediyorum. Profesyonel bakım ürünleri arasında gösterilen sıkılaştırıcı ürün, özellikle yaşlı ve zayıflamış ciltlerde çok etkili. Sarkmalar, gevşemeler ve çatlaklar için uzmanlar tarafından da önerilen bu ürünü sizler de online eczanelerden satın alabilirsiniz.

Nuxe markasının birçok ürününü kullanıyorum ve gerçekten fayda sağlayan ürünler olduklarını da belirtmek istiyorum. Kalitesi ve zengin içeriği ile göz dolduran bu ürünleri sizler de vereceğim site üzerinden daha detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Şimdi dilerseniz sıkılaştırıcıya daha yakından göz atalım ve ne gibi faydalar sunduğunu hep birlikte inceleyelim. Yazımın başında da belirttiğim gibi doğal ve zengin içeriklere sahip, bu yüzden cildinizi de kimyasallardan en iyi şek,ilde uzak tutuyor ve sizlere daha diri bir cilt yapısı vaad ediyor. Yaşlılık belirtisi olarak karşımıza çıkan sarkmalar, sağlığınızı tehdit ettiği gibi görsel anlamda da hem sizleri, hem de yakın çevrenizdekileri rahatsız etmeye başlıyor. Bu ürün ile birlikte sorunlarınız geride kalacaktır ve günde 3 kez düzenli kullandıktan sonra sizler de etkisini çok daha kısa sürede görebilirsiniz. Uzmanların tavsiye ettiği bu ürünü kullanan biri olarak ben de tavsiye ediyorum ve bunun yanı sıra Nuxe ürünleri arasında yer alan günlük bakım ürünlerini de listelerinize dahil etmenizi öneriyorum.

Şimdi dilerseniz alışveriş yaptığım adrese de hep birlikte göz atalım. Uzun süredir online alışveriş yapmayı tercih ediyorum ve bu aşamada güvenilir bir adres olan http://www.dermomedika.com sitesini tavsiye ediyor ve kendim de bu adreste yer alıyorum. Uygun fiyatları ve geniş ürün yelpazesi ile farkını en iyi şekilde ortaya koyan bu siteyi sizler de favorilerinize ekleyebilir ve çok sayıda markanın ürünü için bu adresten alışverişlerinizi yapabilirsiniz.

Facebook Profilinde Paylaş
Etiketler:
Genel

Nemlendirici ve Cilt Temizleyiciler

Sık makyaj yapan biriyseniz gün boyu makyajı taşıyan cildiniz için de endişeleniyorsanız yalnız değilsiniz. Bütün kadınlar, makyaj yaparken her ne kadar kendilerini daha iyi hissetseler de, beyinlerinin bir yerlerinde endişeler vardır. Bu makyaj cildimdeki gözenekleri kapatıyor, daha hızlı yaşlanacağım ya da şimdi bunlar hep siyah nokta olarak bana geri dönecek gibi düşünceler bizi yiyip bitiriyor. Ne makyajı azaltabiliyoruz ne de yüzümüze her ürünü öyle kolayca kullanamıyoruz.

Güneş kremlerimi sipariş ettiğim  gözenek arındırıcı kremler aramaya başlamam işte bu endişelerin birikmesi ile oldu. Neticede makyaj temizleyiciler de bir yere kadar temizliyor, gözenekleri açmıyordu. Bu noktası Babe’nin akne ve siyah noktalara karşı gözenekleri temizleyen kremiyle karşılaştım. Deneme amaçlı sipariş ettim. Zaten sitenin uygun fiyatları, indirimleri taksit imkanları ile ödemede sorun yaşamıyorsunuz. Daha önce sipariş verdiğim ve sorunsuz bana ulaşacağından da emin olduğum için de içim rahattı.

Krem geldi, önerildiği gibi sabah ve akşam ıslak yüzüme masaj yaparak uyguladım. Bu böyle düzenli olarak devam etti. Tabii bu sırada makyajlarım da mecburi devam ediyor.. Ürün adeta kapalı gözeneklerime savaş açtı. Akneler ve siyah noktalar yüzümdeki savaşı kaybedip giderken nasıl mutlu olduğumu anlatamam. Pürüzsüz bir yüze kavuşmak bu denli kolay mı olacaktı?

Güneş kremleri demişken. Yine Nareczadan güvenle aldığım güneş kremimi anlatayım size. Yağlı bir cilde sahipseniz, o güneş kremlerini kullanmak size öyle zor geliyor ki. Yüzünüze yapışan ama her an akacakmış gibi duran, kendinizi güvensiz hissettiren kremlerden öyle bıkmıştım ki DDF ile tanışmamla bu sorun ortadan kalktı.

Benim gibi yağlı bir cildiniz varsa, nemlendirici güneş kremlerinden korkuyorsunuzdur. Ancak DDF bizlere öyle bir nemlendirici güneş kremi sunuyor ki krem yüzümüz tarafından hızla emiliyor ve cildimizdeki nem dengesini de koruyarak o çirkin görüntüden, rahatsız histen bizi uzak tutuyor. Az miktarda uyguladığım ürün mat bir görüntü sağlıyor. Tereddüt etmeden, fiyat avantajıyla sahip olma imkanını kaçırmayın kızlar!

Facebook Profilinde Paylaş
Etiketler:
Genel
null