Anasayfa / GELiNLiK ABiYE MODELLERi / 2014 Abiye Modelleri

2014 Abiye Modelleri

2014 abiye modası

Abiye modasıda her yıl yeni modelleri ile bütün kıyafetler kadar hızla değişiyor .  Siz de özel davet veya gecelerde giyeceğiniz bu özel kıyafetin sezon modasına cazip olup olmadığından kesinlikle emin olmalısınız .

Tasarımcılar 2014 yılına ait abiye elbiseleri görücüye sunmaya başladılar dahi .  Bundan ötürü bir çok modacı 2014 trendlerine cazip abiye elbiseler tasarlamaya başladılar .

Abiye elbise modasında bu sezon özellikle renklerden hoşlananlar amaçlı Çok iyi bir sezon olacak .  Çünkü açık renk abiye elbiseler oldukça moda .  En trend abiye elbise renkleri ise maviler ,  yeşiller ,  turkuazlar .  Bunun yakınında siyah abiye elbiseler de bayanların vazgeçemedikleri elbiselerdendir .  Siyah abiye elbise modası hiçbir zaman eskimez ve solmaz .  2014 de de siyah abiye elbiseler oldukça moda .

Metalik renklerin 2014 senesinde çok fazla trend olduğunu göreceksiniz .  Eğer metalik renkleri seviyorsanız bu renkte bir abiye elbise tercih edebilirsiniz .

Dantel ise geçen sezon oldukça modaydı .  Pek çok kadın dantel abiye elbiseleri ile bir çok düğün ve davetlerde ortada salındı .  Dantel tam gaz moda olmaya devamı ediyor .  Ancak yalnızca siyah olarak değil .  Renklerin bu sezon moda olacağını söylemiştik .  Bu sebeple rengarenk dantel abiye elbiseler bitiş derece moda olacak .  Özellikle size tavsiyemiz su yeşili dantel bir elbise tercihinde bulunmanız .  Çünkü maviye ve yeşile dantel çok yakışıyor .  Hem kısa abiyelerde aynı zamanda uzun abiyelerde rengarenk ve özellikle mavi ile su yeşili tonlarında dantel elbiseler muhteşem bir manzara yaratıyor .

2014 abiyeler

2014 abiye giyim

2014 abiye

2014 abiye modelleri

2014 abiye modeli

Hakkında: leydi

İlginizi Çekebilir

gelin makyaji

Gelin Makyajı Nasıl Yapılmalı ?

Gelin makyajında fazla abartı olmadan güzel ve masum görütü sağlayabilmektir. Abartılı makyaj dan kaçınmalı natürel ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir